K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Předehrávka extraligy mužů slibuje atraktivní duel druhého se třetím


Dosud neporažený tým KT Praha přivítá celek TJ Ostrava KST

V rámci pátého kola extraligy mužů dojde na souboj druhého celku tabulky se třetím. KT Praha ve čtvrtek přivítá celek TJ Ostrava KST, utkání bude živě a v HD rozlišení s komentářem vysílat ping-pong.tv.

Předzápasové studio nabídne rozhovor s legendou československého stolního tenisu Jindřichem Panským, který zavzpomíná na své největší úspěchy, a také přiblíží fungování svého současného týmu, tedy KT Praha.

V rámci přenosu opět proběhne soutěž o batoh značky Joola. Otázka pro toto kolo zní: Kolik setů bude odehráno v utkání KT Praha vs. TJ Ostrava KST? Možnost A: 21 a méně, možnost B: 22 a více. Své odpovědi uvádějte do komentářů pod příspěvkem s touto otázkou na facebooku asociace.

Domácí tým KT Praha dosud v aktuálním extraligovém ročníku nepoznal porážku. Parta kolem trenéra Milana Orlowského vyhrála všechna čtyři utkání a v tabulce jí pouze kvůli nepatrně horšímu skóre patří druhé místo za pražským El Niněm.

Kádr celku z Vršovic před sezonou posílil Martin Olejník, který přišel z DTJ Hradec Králové, a společně s Tomášem Pavelkou a Bohumilem Vožický utvořili velmi vyrovnanou a kvalitní sestavu.

Zkušené hráče má v kádru i jejich čtvrteční soupeř. TJ Ostrava KST stejně jako v minulé sezoně spoléhá na Miroslava Bindače a Tomáše Sadílka, místo loňské jedničky Jiřího Martinka nastupuje jeho mladší bratr Tomáš či další juniorský reprezentant František Onderka.

Týmu trenéra Karla Karáska patří po čtyřech kolech třetí příčka, Ostrava zvládna dva vypjaté souboje s městským rivalem TTC i s nováčkem z Chebu. V tabulce na druhé KT Praha ztrácí pět bodů, v případě vítězství může tento náskok výrazně stáhnout.

V rámci pátého kola jsou na programu další přitažlivé duely. V pátek změří síly TTC Ostrava 2016 s Baníkem Havířov, do Liberce pojede usilovat o první vítězství v sezoně Sokol Hradec Králové. Utkání mezi Chebem a El Niněm se pak uskuteční až v neděli 20. října.

 

Extraliga mužů 2019/2020

Program 5. kola

Čtvrtek 10. října

KT Praha – TJ Ostrava KST (18 hodin, živě ZDE)

Pátek 11. října

TTC Ostrava 2016 – SKST Baník Havířov (17)

SKST EUROMASTER Liberec – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (18)

Neděle 20. října

SKST Cheb – SF SKK El Niňo Praha (16)

Kompletní informace o extralize mužů naleznete ZDE

Související novinky

Všechny novinky