K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Předposlední zastávka Všichni za stůl 3 byla v Břeclavi


O podobný projekt, který děti baví, mají zájem také na Slovensku

Předposlední zastávkou letošního ročníku Všichni za stůl 3 byla Břeclav. Na program se těšilo přes 200 dětí ze ZŠ Slovácká. Školní tělocvična doslova praskala ve švech. Přesto jsme si užili skvělou atmosféru, nadšení bylo cítit nejen z dětí, ale také z učitelů a spousty návštěvníků, kteří na show zavítali.

Program si nenechala ujít ani místní televize a městský fotograf. Naším vzácným hostem byl také Branislav Kalužný ze Slovenského stolnotenisového zvazu. Na show přijel načerpat inspiraci. Podobný projekt chce SSTZ rozjet brzy také na Slovensku.

Moderátor Robert svou úvodní show všechny pobavil a vysloužil si náš obdiv. Při následující rozcvičce se žáčci protáhli a rozproudili krev. Potom už se rozutekli k připraveným stanovištím, kde na ně čekala spousta zábavných úkolů, soutěží a her.

V soutěžích jsme jako tradičně rozdali spoustu krásných cen, které se dětem moc líbily. Malou památku v podobě placky, samolepky, pitíčka BubbleJoy a diplomu si odnesl domů každý žáček. Škola dostala darem také pingpongový stůl a pálky, otevření kroužku stolního tenisu tedy už nic nebrání.

Jeho vedení si vezme na starost pan učitel Jan Kocáb, nadšený hráč air-hokeje a stolního hokeje. Do tajů těchto sportů zasvětil náš tým po výtečném obědě ve školní jídelně.

U dětí je Jan Kocáb velice oblíbený a na pravidelný tréning se moc těší. Dětem nabídl hned tři termíny v týdnu. Kroužek startuje na začátku února. Věříme, že se jim sportování pod vedením nadšeného trenéra bude líbit.