K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Projekt Všichni za stůl 2 míří do finále


Posledním zastavením stolnětenisové show bude Havířov

Celkem dvacet představení po celé republice. Druhý ročník kampaně Jeden za všechny, všichni za stůl se blíží do finále. Promo team procestoval celou Českou republiku a dětem základních škol nabídl show, jejímž cílem přilákat žáky do kroužků stolního tenisu.

Předposlední zastávkou byl severočeský Liberec, kde dvouhodinový program nadšeně sledovalo 150 dětí ZŠ a ZUŠ Jabloňová. V akci byli opět „superhrdinové“ z tamního klubu, komiksová postavička Fifinka, moderátor Lukáš Ščurek za hudebního doprovodu DJ Marthyho a pochopitelně pingpongové stoly, pálky, míčky atd.

Své umění za stoly předvedl trojnásobný mistr republiky ve dvouhře a bývalý reprezentant Radek Košťál, jemuž skvěle sekundovali Jan Mečl, Martin Pařízek, Michal Blinka, Martin Huk i jedna z nejlepších hráček celorepublikového žebříčku nejmladších žákyň Monika Pařízková. O tom, že má stolní tenis v Liberci zelenou, není pochyb. Vždyť primátor města Tibor Batthyány je aktivním hráčem a působí ve 3. lize. S chutí si zahrál proti Fifince i Monice Pařízkové. Děti se tradičně aktivně zapojily do řady her a cvičení, nebály se vyzkoušet první údery pod vedením hráčů SKST Liberec i obou vedoucích kroužků stolního tenisu Martiny Protivy a Jana Kaněry.

Poslední zastávkou show Všichni za stůl bude v pondělí 23. května Havířov, kde se na pestrý program mohou těšit děti ZŠ Gorkého.