K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

První medaile z Varaždinu zůstane bronzová


Dvojice Sophia Kleeová, Anastasia Bondarevová nepustila Lindu Záděrovou do finále
Foto: ettu.org

Jediná medaile, kterou čeští junioři a juniorky na mládežnickém evropském šampionátu ve Varaždinu vybojovali, zůstane bronzová. Linda Záděrová se svojí chorvatskou spoluhráčkou Hanou Arapovičovou po postupu do semifinále čtyřhry nestačily na německou dvojici Sophia Kleeová, Anastasia Bondarevová.

Po prohře 1:3 se tak česká reprezentantka musí spokojit se třetím místem, které s Arapovičovou vybojovaly ještě jako kadetky také na šampionátu v Kluži před třemi lety.

Semifinálový souboj začaly lépe Němky, když ovládly oba první sety. Pak sice česko-chorvatský pár snížil, ale poslední slovo měly opět Kleeová s Bondarevovou. Postoupily do finále, kde změří síly s ruskou dvojicí Elizabet Abraamianová, Natalia Malininová.

Šampionát dnes vyvrcholí finálovými zápasy soutěží jednotlivců. Po dvoudenní přestávce pak bude pokračovat od úterý 27. července soutěžemi kadetů a kadetek U15.

 

Mistrovství Evropy juniorů, Varaždin

Výsledky českých hráčů a hráček

Čtyřhra juniorek, semifinále: Sophia Kleeová, Anastasia Bondarevová (Něm.) – Linda ZÁDĚROVÁ, Hana Arapovičová (Chorv.) 3:1 (6,6,-4,8).

Kompletní výsledky najdete ZDE