K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Prvoligový šlágr na brněnské Morendě


O víkendu začínají české ligové soutěže ve stolním tenisu

O nadcházejícím víkendu odstartují české ligové soutěže ve stolním tenisu. Magnetem úvodního dvojkola I. ligy mužů je start dvou atraktivních celků v Brně. Domácí TTC Moravská Slavia hned v úvodu nového ročníku změří síly s posíleným nováčkem soutěže KST Cheb, za který bude hrát i bývalý čs. reprezentant Antonín Gavlas. Toto utkání je v Brně na programu v neděli 4. října v 10:00 hodin. Ještě větší šlágr s KT Praha, jehož dres oblékají české legendy Milan Orlowski a Jindřich Panský, byl odložen na příští neděli 11. října. „Už se na tento zápas moc těším. Vloni byla v Brně plná herna diváků, utkání mělo skvělou atmosféru. Tentokrát bychom měli být kompletní, tedy i s Milanem Orlowským, takže to bude opravdu hodně zajímavý zápas,“ nechal se slyšet Jindřich Panský, který je momentálně jako reprezentační kouč českých stolních tenistů na probíhajícím mistrovství Evropy v Jekatěrinburgu.

O den dříve, v sobotu 10. října, se KT Praha představí na půdě dalšího ambiciózního nováčka první ligy, TJ Sokol Borová, jehož dres oblíkají např. David Marek, Michal Kadlček či exhavířovský René Kowal.

Kompletní informace o českých ligových soutěžích najdete na:  http://stis.ping-pong.cz/htm/vysledky.php?id=1851&rocnik=2015&oblast=420000

Související novinky

Všechny novinky