K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Radek Skála se nakonec na TOP 10 nepředstaví


Český hráč nestihl doložit včas výsledek testu, omluvenek je ale nakonec mnohem víc

Karanténní opatření kvůli pandemii koronaviru změnila na poslední chvíli seznam účastníků turnaje TOP 10 juniorů a kadetů. Třídenní prestižní akce začne 9. října v Berlíně a na poslední chvíli pozvánku obdržel další český reprezentant Radek Skála.

I přes veškerou snahu lékařů v Ústřední vojenské nemocnici v Praze a v laboratoři se nepodařilo doručit výsledek testu na COVID-19 včas a Skála nakonec do Německa neodcestoval. Nebyl však sám, omluvila se celá řada dalších hráčů a hráček. Některé se ještě podařilo nahradit, ale nakonec v plném počtu deseti účastnic se nakonec odehraje jen turnaj kadetek. Juniorů bude sedm, juniorek devět a kadetů osm.

Turnaje se zúčastní trojice českých nadějí Linda Záděrová, Tomáš Martinko a Helena Sommerová. Všechny tři čeká od pátku tradiční měření sil systémem každý s každým. Zatímco Záděrová s Martinkem se na tomto turnaji představí poprvé, Sommerová startovala už vloni v nizozemském Noordwijku a obsadila deváté místo.

 

TOP 10 juniorů a kadetů 2020, Berlín

Účastníci turnaje

Junioři: Ivor Ban (Chorv.), Olav Kosolosky, (Bel.), Kay Stümper (Něm.), Filip Delinčák, Adam Klajber (oba Sloven.), Tomáš MARTINKO, Nicolas Degros (Bel.).

Juniorky: Isa Coková, Prithika Pavadeová (obě Fr.), Sophia Kleeová (Něm.), Darya Kiselová (Běl.), Elena Zahariová (Rum.), Linda ZÁDĚROVÁ, Helga Dariová (Maď.), Reka Bezegová (Srb.), Anastasia Bondarevová (Něm.).

Kadeti: Darius Movileanu, Iulian Chirita, Andrei Teodor Istrate (všichni Rum.), Daniel Berzosa (Šp.), Mateusz Zalewski (Pol.), Jakub Goldír (Sloven.), Lleyton Ullmann (Něm.), Felix Lebrun (Fr.).

Kadetky:  Sophie Earleyová (Ir.), Charlotte Lutzová (Fr.), Annett Kaufmannová (Něm.), Helena SOMMEROVÁ, Anna Hurseyová (Wales), Dominika Wiltschková (Sloven.), Julie van Hauwaertová (Bel.), Mia Grieselová, Jele Stortzová (obě Něm.), Bianka Mei Rosuová (Rum.).

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE