K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Regionální kemp projektu HBO ve Vyšším Brodě

dav

Skončila třetí sezona, trenér Pavel Steffek mladé talenty chválí za jejich přístup

V malebném městečku Vyšší Brod se ve dnech 17. – 18. června konal poslední regionální kemp této sezony, tentokrát pro jižní Čechy a kraj Vysočina. Tělem i duší zdejšího klubu stolního tenisu je trenér mládeže Pavel Mleziva. Hlavně jeho zásluhou proběhlo vše bez sebemenších problémů. Obědy v Panském Domě měli účastníci kempu zdarma díky sponzorskému daru majitele hotelu. Moc tímto ještě jednou děkujeme.

V tamní základní škole jsme našli skvělé podmínky pro trénink, na devíti stolech během víkendu přišlo sportovat devatenáct dětí. Měli jsme k dispozici i robot. Jejich příkladný přístup, snaha plnit všechny pokyny v tréninku na 100 %, to je pro nás trenéry vždy velkou odměnou. Všem hráčům tímto ještě jednou děkuji.

Obvyklou porci tréninkových dávek v rozsahu 4×3 hodiny, všichni hráči zvládli na jedničku. Trénink byl zaměřen na zdokonalování úderové techniky, práci dolních končetin, tréninkové sety i soutěže a zábavu.

Zúčastnění hráči a kluby:

Michaela Rohová, ročník 2007 (TJ Jiskra Humpolec)

Marek Roll, 2008 (TJ Jiskra Humpolec)

Aleš Hlaváček, 2004 (TJ Jiskra Humpolec)

Andrea Petrů, 2006 (KST ZŠ Vyšší Brod)

Anna Jarošová, 2006 (KST ZŠ Vyšší Brod)

Tomáš Řezníček, 2008 (TJ Žďár nad Sázavou)

Tereza Novotná, 2007 (Sokol Vodňany)

Lucie Novotná, 2010 (Sokol Vodňany)

Tomáš Jareš, 2010 (Sokol Vodňany)

Marek Losos, 2005 (Vodní Stavby Tábor)

Michal Šmíd, 2007 (Vodní Stavby Tábor)

Adam Posel, 2006 (Jiskra Třeboň)

Petr Hodina, 2008 (TTC Libín)

Michal Horčica, 2009 (TTC Libín)

Milan Halabrín, 2006 (TJ Sokol Lhenice)

Martin Matějíček, 2006 (Jiskra Třeboň)

Karel Dvořák, 2006 (Jiskra Třeboň)

Veronika Jungvirtová, 2007 (Sokol Strakonice)

Karolína Jungvirtová, 2008 (Sokol Strakonice)

 

Chtěl bych poděkovat rovněž spolupracujícím trenérům, kteří velmi výrazně pomáhali udržet kvalitu tréninku, zvláště za pomoc při nahazování míčků a sparingu mladým nadějím. S přípravou mladých talentů pomáhali Pavel Mleziva, Kamil Kuchta, Jaroslav Procházka (všichni KST ZŠ Vyšší Brod), Petr Studenovský (Jiskra Humpolec), Richard Györi (TJ Sokol Lhenice), Radek Losos (Vodní Stavby Tábor) a Milan Halabrín (TJ Sokol Lhenice).

Tímto kempem skončila třetí sezona pořádání regionálních kempů projektu HBO. Myslím si, že se o budoucnost českého stolního tenisu nemusíme obávat. Na cestách po celé republice vidím celou řadu šikovných mladých nadějí našeho sportu. Věřím, že podobné projekty pomohou především osvětou jak pro hráče tak i pro jejich trenéry, případně rodiče.

Přeji všem účastníkům krásné prázdniny, zaslouženou dovolenou a těším se, že se brzy zase uvidíme za pingpongovými stoly.

 

Pavel Steffek

trenér ČAST pro talentovanou mládež

Související novinky

Všechny novinky