K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Reprezentace

ČAST každoročně jmenuje reprezentační kádry všech věkových kategorií. Čeští reprezentanti se pravidelně účastní mezinárodních turnajů po celém světě s tradičními vrcholy, kterými jsou mistrovství Evropy, mistrovství světa a olympijské hry.

Novinky z reprezentace

  • Nominace na MS jednotlivců v Budapešti je hotová

    O účasti Hany Matelové na šampionátu nebylo pochyb, je dlouhodobě jasnou českou jedničkou

    Více
  • Nominační turnaj žen v Olomouci vyhrála Karin Adámková

    Hráčka Gumotexu Břeclav si zajistila místo na MS jednotlivců v Budapešti

    Více
  • Kvarteto žen čeká kvalifikační turnaj o MS v Budapešti

    Vloni vyhrála podobný turnaj před evropským šampionátem Karin Adámková

    Více
  • Šestice Čechů se představila na univerzitním turnaji v Šanghaji

    Ve volném dni navštívili účastníci akce muzeum ITTF

    Více
  • Kvarteto mužů pro MS v Budapešti je známo, ženy čeká nominační turnaj

    Nováčkem v mužské nominaci na MS je pouze David Reitšpies

    Více
  • Na Evropských hrách v Minsku se představí čtyři čeští zástupci

    Hana Matelová, Dana Čechová, Pavel Širuček a Lubomír Jančařík se na hry dostali díky postavení na žebříčku

    Více

Všechny novinky z reprezentace

Reprezentační výběry

Muži
  • Stanislav KUČERA
  • Tomáš POLANSKÝ
  • Tomáš TREGLER
  • Jiří MARTINKO
  • David REITŠPIES
  • Tomáš KONEČNÝ
  • Lubomír JANČAŘÍK
  • Pavel ŠIRUČEK
Muži - širší kádr
Ženy
  • Aneta KUČEROVÁ
  • Karin ADÁMKOVÁ
  • Hana MATELOVÁ
  • Dana ČECHOVÁ
  • Kateřina TOMANOVSKÁ
Ženy - širší kádr
  • Markéta ŠEVČÍKOVÁ
  • Karolína MYNÁŘOVÁ
Muži U21
  • Patrik KLOS
  • Tomáš POLANSKÝ
  • Jiří MARTINKO
Ženy U21
  • Linda ZÁDĚROVÁ
  • Anežka ILČÍKOVÁ
  • Markéta ŠEVČÍKOVÁ
  • Nikita PETROVOVÁ
Junioři
  • Radim BAKO
  • František ONDERKA
  • Tomáš MARTINKO
Junioři - širší kádr
  • Michal BLINKA
  • Adam ŠTALZER
  • Jan MOKREJŠ
  • Radek SKÁLA
  • Filip ČERNOTA
Juniorky
  • Linda ZÁDĚROVÁ
  • Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ
  • Zdena BLAŠKOVÁ
Juniorky - širší kádr
  • Tereza PYTLÍKOVÁ
Kadeti
  • Ondřej KVĚTON
  • Šimon BĚLÍK
Kadeti - širší kádr
  • Vít KADLEC
  • Matyáš LEBEDA
  • Štěpán BRHEL
  • Martin SKOTNICA
  • Jan PISÁR
Kadetky
  • Tereza BÁRTOVÁ
  • Helena SOMMEROVÁ
Kadetky - širší kádr
  • Monika PAŘÍZKOVÁ
  • Nela HANÁKOVÁ
Trenéři mužů
  • Josef PLACHÝ
Trenéři juniorů
  • Josef BRAUN
Trenéři žen
  • Peter ENGEL
Trenéři juniorek
  • Tomáš VRŇÁK
Trenéři kadetů
  • Tomáš DEMEK
Trenéři kadetek
  • Martin PYTLÍK
Trenér talentované mládeže