K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Reprezentační týmy se mohou těšit na cesty novými mikrobusy


Tři moderní vozidla převzali zástupci asociace od ředitele společnosti Toyota Tsusho

Výkonnému výboru České asociace stolního tenisu se podařilo rozšířit flotilu automobilů ve vlastnictví asociace. Na konci týdně převzalo tři nové mikrobusy Toyota Proace v té nejvyšší vybavenosti pro účely své reprezentace od společnosti Toyota Tsusho .

Asociaci se podařilo skloubit finanční prostředky ze tří zdrojů, a to z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, dále z loterijního účtu Českého olympijského výboru a následně i společnost Toyota Tsusho poskytla asociaci významnou slevu v řádu desítek procent.

„Tyto mikrobusy a v takovém vybavení, jsou té nejvyšší kvality, které lze na českém trhu zakoupit. Rád bych poděkoval řediteli Toyoty Tsusho panu Vávrovi za velice lukrativní nabídku. V nejbližší době bude následovat odprodej nejstarších mikrobusů ve vlastnictví ČAST, které jsou již za svým automobilovým zenitem a mají najeto značné množství kilometru. Vedení asociace si dobře uvědomuje, že na turnaje po Evropě, a to nejen po Evropě, jezdí většinou reprezentace mládeže a jde jí tedy především o bezpečnost těchto reprezentantů včetně jejich trenérů,“ vysvětluje předseda asociace Zbyněk Špaček.

Ať tedy tyto nové přírůstky poslouží k těm nejlepším sportovním výsledkům naší reprezentace.