K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Restart Extraligy žen, bodovací turnaje mládeže zrušeny


Začínají boje o play off, adeptů na první osmičku je minimálně deset

Po více než čtyřech měsících dnes opět začnou hrát o mistrovské body družstva v nejvyšší domácí soutěži žen. Ta dostala, podobně jako Extraliga mužů, výjimku Ministerstva zdravotnictví. Naopak, na boje o body si budou muset ještě počkat kategorie dorostu a žactva. Jejich plánované bodovací turnaje v únoru a březnu byly zrušeny.

V programu 11. a 12. kola Extraligy žen je celkem deset utkání, souboje Ústí nad Labem a pražské Sparty jsou odloženy. Šlágrem víkendu bude bezesporu duel vedoucích dvou celků MSK Gumotex Břeclav a SK Dobré. V sobotu od 14.15 hodin ho můžete sledovat v přímém přenosu na ping-pong.tv a stanici ArenaSport TV.

Vzhledem k novému jednokolovému hernímu systému základní části, který si vyžádal nedostatek termínů, začnou boje o play off prakticky už nyní. Z tohoto pohledu bude v pátečním programu nejzajímavější duel mezi béčkem Hodonína a Havířovem. Obě družstva mají na svém kontě čtyři vítězství a výsledek jejich vzájemného měření sil hodně napoví o dalších ambicích. Totéž ovšem platí o celku MH – Stolní tenis Ostrava, které proti béčku Hodonína nastoupí v sobotu.

Do závěrečného play off o mistrovský titul by se chtěly určitě probojovat také hráčky SVS Hradec Králové. Jsou aktuálně sedmé a o víkendu je čeká jediné utkání proti Vlašimi. Na hranici míst do play off jsou dále Moravský Krumlov, TJ Ostrava KST a El Niňo Praha. Proto i vzájemný souboj Ostravy s El Niněm slibuje v sobotu vyrovnaný průběh.

 

Extraliga žen, ročník 2020/2021

Program 11. a 12. kola

Pátek, 5. února

TT Moravský Krumlov – SK Dobré (18)

SKST Stavoimpex Hodonín A – MH – Stolní tenis OSTRAVA (18)

SKST Stavoimpex Hodonín B – SKST Havířov (18)

SF SKK El Niňo Praha – SKST Stavoimpex Hodonín C (18)

Sobota, 6. února

SVS Hradec Králové B – SKST Vlašim (10)

SKST Stavoimpex Hodonín A – SKST Havířov (10)

SKST Stavoimpex Hodonín B – MH – Stolní tenis OSTRAVA (10)

SVS Hradec Králové A – SKST Vlašim (13.30)

SF SKK El Niňo Praha – TJ Ostrava KST (14)

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP – SK Dobré (14.30)

Kompletní informace o extralize žen najdete ZDE