K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Rozdáváme radost dětem z Malšovic i Děčína


Antonín Gavlas se skvěle bavil, hrál exhibici i rozdával podpisy

Ve středu náš tým superhdinů zavítal na ZŠ v Malšovicích. Na malé školičce s malotřídkou se na show moc těšili. Vůbec jim nevadilo, že se show musela uskutečnit ve spádové škole ZŠ Máchovka v Děčíně. V Malšovicích jsou totiž prostory natolik stísněné, že by se zde program nemohl uskutečnit. O to víc Malšovické potěšilo, když jsme do naší tour vybrali právě je.

Show se zúčastnily také děti z děčínské základní školy Máchovka. Tělocvična se nakonec zaplnila více než 100 žáky. Přestože doslova praskala ve švech, vládla zde příjemná a radostná atmosféra.

Po krátkém přivítání přišla na řadu exhibice v čele s naším superhrdinou Antonínem Gavlasem. Antonín letos triumfoval na domácím šampionátu a pyšní se titulem mistr republiky. V noci se vrátil z turnaje v Německu, kde obsadil 2. místo. To se však vůbec neprojevilo na jeho formě. Hrál skvěle. Utkal se s hráči a trenéry sportovního klubu stolního tenisu SKST Děčín v čele s Milanem Kneblem. Exhibici sledovali diváci s velkým zaujetím.

ZŠ Malšovice od nás dostala darem pingpongový stůl. Během volného programu jim superhrdinové i členové SKST Děčín předávali své zkušenosti. Děti byly nadšené. Od nového roku na škole vznikne pingpongový kroužek, na který se už těší nejen žáci. Otevření kroužku vítá také paní ředitelka Simona Weisheitelová.

Novou krev svém klubu rád přivítá i Milan Knebl: „Chybí nám v oddílu děti, snažíme se pravidelně o nábory, ale nejsme moc úspěšní. Toto je přesně to, co potřebujeme. Velmi rád budu od ledna škole kroužek vést a doufám, že se do něj přihlásí spousta dětí.“

Nám nezbývá, než držet palce a popřát hodně úspěchů. Moc nás těší, že se dětem show líbila a odstartovala novou pingpongovou éru na ZŠ v Malšovicích. Věříme, že se stejně krásně vydaří také čtvrteční program v Čáslavicích.