K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Seminář s uznávaným mentálním koučem Mariánem Jelínkem


Hokejový kouč a sportovní psycholog bude přednášet na Strahově v polovině prosince

Díky spolupráci Lubomíra Jančaříka s uznávaným mentálním koučem Mariánem Jelínkem jsme získali možnost uspořádat seminář. Rádi bychom pozvali všechny trenéry stolního tenisu 13. prosince 2021 do Prahy na Strahov. Seminář bude začínat od 13 hodin a na programu jsou tři hlavní témata:

1.) rozvoj motivace u mladých hráčů, získání pozornosti v období puberty – hlavní úkoly trenéra

2.) soulad trenérů – když s hráčem pracuje více trenérů (klub, středisko, reprezentace), častá kontraproduktivní práce, chybí vzájemná komunikace, respekt a spolupráce

3.) role rodičů – trojúhelník rodič/ hráč/ trenér, optimální rozdělení rolí

Seminář je rozdělen do dvou částí. Přibližně 1,5 hodiny přednáška na dané témata, poté krátká přestávka a další část bude obsahovat příklady z praxe spolupráce Mariána Jelínka s top sportovci. Zde bude také prostor na dotazy a další důležitá témata, která máme připravena.

Marián Jelínek

Hokejový trenér, mentální kouč, manažer, pedagog, spisovatel… se mimo jiné proslavil i dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem.

Narodil se v Českém Krumlově. V devatenácti letech odešel do Prahy studovat obor tělesná výchova – zeměpis na FTVS UK a na přírodovědecké fakultě. Od druhého ročníku si ještě přibral obor trenérství, specializace lední hokej. V roce 2004 dokončil doktorát z kinantropologie (věda o pohybu) a v roce 2015 získal druhý doktorát ze sportovní psychologie. Je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College.

Mezi jeho největší trenérské hokejové úspěchy se řadí zlatá medaile z MS v roce 2005 ve Vídni, dva mistrovské tituly s pražskou Spartou a zisk Prezidentského poháru s HC Plzeň. Jako trenér dále působil šest let v Německu, u českého národního týmu dvacetiletých, v Liberci, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích.

Své mnoholeté zkušenosti z vrcholového sportu využívá při inspirativních přednáškách pro manažery, na vysokých školách, konferencích v Čechách i v zahraničí, kam je pravidelně zván, ale i v rámci osobního koučování. Individuálně spolupracuje s řadou vrcholových sportovců, například s tenistkou Karolínou Plíškovou, s hokejistou Petrem Mrázkem, s plavcem Janem Mickou, fotbalistou Václavem Kadlecem a dalšími sportovci či celými týmy. Je autorem či spoluautorem devíti knih, z nichž dvě vyšly v Německu.

Přihlášky posílejte na i.vacenovska@seznam.cz. Na semináři bude také možnost zakoupit knihy Mariána Jelínka, proto prosím při případném zájmu o uvedení do přihlášky.

Sport, výkon a metafyzika (cena 250 Kč/ks)

Neztraťte motivaci v době blahobytu (250 Kč/ks)

Vnitřní svět vítězů (300 Kč/ks)

Poznej sám sebe (300 Kč/ks)

Úspěch a jeho spirituální dimenze (300 Kč/ks)

Tajemství životní motivace (250 Kč/ks)

Život na uzdě (300 Kč/ks)