K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Show plná vzácných hostů


Projekt ČAST opět zaujal televizi a objeví se v Olympijském magazínu

Náš tým superhrdinů vyrazil k další show na základní školu v královském městě Radnice na Plzeňsku. Na návštěvu se těšilo bezmála sto padesát dětí, a to nejen školáků. Kromě žáků 1.-3. tříd se na show přišla podívat také početná skupina předškoláků.

V místní sokolovně vládla příjemná atmosféra, a to i přesto, že ve stísněných prostorách nebylo místa nazbyt. Alespoň jsme si všichni byli blíž a mohli se lépe skamarádit.

Program zahájila krátkým vstupem sama paní ředitelka Vladimíra Cozlová. Pár slov pronesl také pan starosta Jan Altman. Svou přítomností nás poctil také štáb České televize, který zde natočil příspěvek pro Olympijský magazín. Vzácných hostů ale přijelo mnohem více. Show si tentokrát nenechal ujít Štěpán Janáček z Českého olympijského výboru a Martin Linert, předseda Komise mládeže České asociace stolního tenisu. Martin má v projektu Všichni za stůl na starosti vyhledávání, oslovování a aktivizaci sportovních klubů stolního tenisu v blízkosti výherních škol.

Poté už přišel na řadu program, na který se všichni těšili nejvíce. Superhrdinka Iveta Vacenovská předvedla v exhibici svůj mistrovský um a poté děti spolu s dalšími superhrdiny naladila na sportovní program zábavnou rozcvičkou.

Ani tentokrát nechyběla připravená stanoviště s atraktivním programem a soutěžemi o krásné ceny. Na stanovišti Pražské plynárenské vyhrálo pět dětí, které splnily úkol nejrychleji, pingpongové pálky. V malovacím koutku se zase soutěžilo o dva reprezentační dresy Ivety Vacenovské.

Díky našim partnerům, společnostem BubbleJoy a Pražská plynárenská, jsme dětem mohly rozdat spoustu krásných cen a diplomy, které si odnesly na památku. O pitný režim se postarala společnost BubbleJoy, která do projektu věnovala nápoje své značky.

Show se vydařila od začátku až do konce. Děti se bavily a projevily velký zájem o kroužek stolního tenisu, který na škole do této doby neexistoval. Díky podpoře vedení školy a místního sportovního oddílu v čele s trenérem Dienstbierem děti začnou trénovat v novém kroužku už za několik dnů.