K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Šlágr kola před kamerami PPTV! El Niňo hostí KT


El Niňo chce odčinit porážku z posledního kola

Čtrnácté kolo nejvyšší české soutěže je tentokrát rozděleno hned do třech hracích dnů. Už ve středu 22. ledna se od 18 hodin začne předehrávkou v Západních Čechách mezi SKST Cheb a SKST Charvát Baník Havířov, na který čeká dlouhý výlet. Ve čtvrtek se pak tradičně před kamerami ping-pong.tv odehraje šlágr kola mezi dvěma suverénně nejlepšími týmy v tabulce – El Niněm Praha a KT Praha.

Vysílání televizního zápasu bude tentokrát velmi speciální. Hostem ve studiu bude česká reprezentantka Zdena Blašková a také hráči oddílu SKST Nový Lískovec, který vyhrál obří soutěž s firmou Stoten.cz s názvem Všichni na instagram. Právě Blašková předá výhercům voucher v hodnotě 3000 Kč a hráči brněnského týmu dostanou prostor také při pozápasových rozhovorech nebo při spolukomentování.

Chybět nebude ani soutěžní otázka, která tentokrát zní: Kolik pětisetových zápasů bude odehráno v utkání SF SKK El Niňo Praha – KT Praha?: A) 2 a méně, B) 3 a více  – odpovídat můžete na facebooku či instagramu pod příspěvkem s otázkou do konce prvního setu první dvouhry. Výherci budou tentokrát hned dva a každý z nich obdrží dvě vstupenky na celý hrací víkend na mistrovství České republiky, které se koná 29. 2. – 1. 3. v Plzni.

Od televizního utkání se dá očekávat skvělý stolní tenis. Narazí na sebe dva jednoznačně nejlepší týmy v lize, mezi kterými je čtyřbodový rozdíl. Domácí El Niňo v posledním kole poprvé v celé sezóně zaváhalo, když prohrálo v Liberci. Nutno podotknout, že do úvodních dvouher nešlo v nejsilnějším možném složení, ale do druhého zápasu už Jakub Kleprlík vystřídal Matěje Stacha, jenomže poměrně hladce podlehl Jakubu Seibertovi. Jinak ale obhájce titulu kráčí soutěží bez sebemenších problémů. Dmitrij Prokopcov se pyšní bilancí 18/1, hned na druhém místě je Stanislav Kučera (18/3) a třetím do party je Jakub Kleprlík (14/3).

Vyzyvatelem je KT Praha, tým s jednoznačně nejzkušenějším kádrem v soutěži. Zajímavostí je, že jako jediný tým KT ještě v této sezóně nehrálo čtyřhru. Na kontě má 46 bodů, když z 13 zápasů jich 11 vyhrálo a jen dvakrát odešlo poraženo. Všichni tři hráči jsou v úspěšnosti seřazeni na 5., 6. a 7. místě. Nejlepší je Tomáš Pavelka (16/5), následuje Bohumil Vožický (15/6) a vše jistí Martin Olejník (15/7).

První vzájemné střetnutí na půdě KT Praha skončilo jasným vítězstvím 4:0 pro El Niňo, které i tentokrát rozhodně bude favoritem. Nenechte si ujít kompletní program na ping-pong.tv, který startuje tradičně od 17:45.

 

Extraliga mužů 2019/2020

Program 14. kola

Středa 22. ledna

SKST Cheb – SKST Charvát Baník Havířov (18 hodin)

Čtvrtek 23. ledna

SF SKK El Niňo Praha – KT Praha (17:45, živě ZDE)

Pátek 24. ledna

SKST EUROMASTER Liberec – TTC Ostrava 2016 (18)

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 – TJ Ostrava KST (18)

Kompletní informace o extralize mužů naleznete ZDE