K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Sledujte vybrané zápasy na Czech Open živě na streamu


Pokud máte možnost navštívit prestižní turnaj, neváhejte. Vstupenky jsou ještě stále k dispozici

V Olomouci začne v 9.30 hodin prvními zápasy kvalifikace letošní ročník Czech Open. Vstupenky na hlavní soutěž, tedy od čtvrtku do neděle, jsou stále ještě k dispozici v síti Ticketstream.

Dvoudenní kvalifikace je zdarma, jednodenní vstupenka na čtvrteční a páteční program stojí 100 korun, o víkendu dvojnásobek. Je možné také zakoupit si permanentku za zvýhodněnou cenu na celý turnaj, popřípadě pouze na víkend. Po zkušenostech z minulého roku, kdy bylo o víkendu vyprodáno, je dobré pořídit si vstupenky v předprodeji. Po případném vyprodání kapacity již nebudou v průběhu akce přímo v hale žádné další k dispozici.

Program kvalifikace na třech prvních stolech můžete sledovat živě na streamové televizi Laola1.tv. Z českých hráčů například od 11 hodin souboj Františka Onderky s Bělorusem Vadimem Yarasenkem, od 11.45 hodin Tomáše Polanského s Belgičanem Leo de Nodrestem, Ondřeje Bajgera s Japoncem Taimu Arinobem, Tomáše Martinka s Indem Harmeetem Desai nebo od 14 hodin Dany Čechové s Číňankou Zhang Qiang.

Kompletní informace i turnaji najdete ZDE