K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Slovak Junior & Cadet Open pokračuje soutěžemi družstev


Tři juniorské týmy s českou účastí jsou v semifinále a mají jisté medaile

Mimořádně vysoký počet týmů s českou účastí se představil třetí hrací den Slovak Junior & Cadet Open v Nitře. Do bojů už zasáhli také kadeti a kadetky, ovšem dařilo se především jejich starším kolegyním a kolegům.

Přímo do semifinále soutěže juniorek se probojoval tým Česká republika 1 (Jana Vašendová, Klára Hrabicová, Kristýna Pěnkavová) a také smíšené družstvo České republiky a Polska (Nela Hanáková, Anna Klempererová, Julia Tomecká). A právě tato družstva proti sobě nastoupí v boji o finále.

Hned tři týmy juniorů se probojovaly do čtvrtfinále, ovšem nakonec se v semifinále představí pouze Matěj Stach se spoluhráči z Anglie a Francie.

 

2019 ITTF Junior Circuit, Slovak Junior & Cadet Open

Výsledky českých družstev

Družstva juniorů

Skupina 1: Slovensko 1 – ČESKÁ REPUBLIKA 3 (Tomáš BERAN, Kryštof PŘÍDA, Matěj BERAN) 3:0, Ekvádor, Polsko – ČESKÁ REPUBLIKA 3  3:2.

Skupina 2: Kanada, Japonsko, USA – ČESKÁ REPUBLIKA 2 (Radim MORÁVEK, Filip VYBÍRAL, Jakub KAUCKÝ) 3:1, ČESKÁ REPUBLIKA 2 – Slovensko 2 3:0.

Skupina 3: Polsko – ČESKÁ REPUBLIKA 4 (Jakub SLAPNIČKA, Šimon JADRNÝ, Filip VONDRÁČEK) 3:1, Polsko – ČESKÁ REPUBLIKA, Anglie, Francie (Matěj STACH, Samuel Wilson, Thibault Bailliet) 3:2, ČESKÁ REPUBLIKA, Anglie, Francie – ČESKÁ REPUBLIKA 4 3:0.

Skupina 4: Francie – ČESKÁ REPUBLIKA 1 (Adam ŠTALZER, Jan MOKREJŠ, Ondřej KVĚTON) 3:2, ČESKÁ REPUBLIKA 1 – Itálie 3:2.

Čtvrtfinále: Slovensko 1 – ČESKÁ REPUBLIKA 1 3:0, Polsko – ČESKÁ REPUBLIKA 2 -3:0, ČESKÁ REPUBLIKA, Anglie, Francie – Kanada, Japonsko, USA 3:1.

Družstva juniorek

Skupina 1: Anglie, Norsko – ČESKÁ REPUBLIKA, Polsko (Nela HANÁKOVÁ, Anna KLEMPEREROVÁ, Julia Tomecká) 3:1, ČESKÁ REPUBLIKA, Polsko – Slovensko 3:0.

Skupina 2: ČESKÁ REPUBLIKA 1 (Jana VAŠENDOVÁ, Klára HRABICOVÁ, Kristýna PĚNKAVOVÁ) – Francie 3:0, ČESKÁ REPUBLIKA 1 – Polsko 3:0.

Družstva kadetů

Skupina 3: Švýcarsko – Chorvatsko, ČESKÁ REPUBLIKA (Leon Benko, Jindřich MORÁVEK) 3:1, Nizozemsko – Chorvatsko, ČESKÁ REPUBLIKA 3:1,

Skupina 5: Polsko 2 – ČESKÁ REPUBLIKA 1 (Daniel KOŠŤÁL, Matyáš LEBEDA) 3:0, ČESKÁ REPUBLIKA 1 – Francie 2 3:2, Německo 1 – ČESKÁ REPUBLIKA 1 3:0.

Skupina 6: Francie 1 – ČESKÁ REPUBLIKA 3 (Vojtěch SLANÝ, Jan LISZTWAN, Jan PODRAZIL) 3:0, Polsko 1 – ČESKÁ REPUBLIKA 3 3:0, Německo 2 – ČESKÁ REPUBLIKA 3 3:1.

Skupina 7: ČESKÁ REPUBLIKA 2 (Štěpán BRHEL, Martin ŠÍP) – Rakousko 3:0, Francie 3 – ČESKÁ REPUBLIKA 2 3:0, ČESKÁ REPUBLIKA 2 – Slovensko 1 3:1.

Družstva kadetek

Skupina 1: Norsko – ČESKÁ REPUBLIKA, Francie, Lucembursko (Adéla ZOUBKOVÁ, Emilie Piquardová, Leana Hochartová) 3:2, Slovensko 1 – ČESKÁ REPUBLIKA, Francie, Lucembursko 3:0.

Skupina 3: Francie – ČESKÁ REPUBLIKA 2 (Monika PAŘÍZKOVÁ, Adéla SAZIMOVÁ) 3:1, Itálie 1 – ČESKÁ REPUBLIKA 2 3:0, ČESKÁ REPUBLIKA 2 – Německo 3 3:1.

Skupina 4: ČESKÁ REPUBLIKA 1 (Tereza BÁRTOVÁ, Kateřina PISÁROVÁ) – Lucembursko 3:0, Polsko 1 – ČESKÁ REPUBLIKA 1 3:1, Slovensko 2 – ČESKÁ REPUBLIKA 1 3:0.

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE

Související novinky

Všechny novinky