K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Souboj Chebu a Liberce otevře extraligovou sezonu


Nováček soutěže bude spoléhat především na Tomáše Treglera

Úvodní utkání extraligy mužů 2019/2020 obstarají nováček soutěže SKST Cheb a třetí tým loňského ročníku SKST Liberec. Tento atraktivní duel bude ve čtvrtek od 18:00 živě vysílat ping-pong.tv.

Západočeský celek z Chebu se bude snažit navázat na tři roky staré působení týmu SK TTC Františkovy Lázně, který tehdy dokráčel až do extraligového finále. Jeho hlavní oporou bude český reprezentant Tomáš Tregler, kterému budou sekundovat Jan Žaloudík, Filip Černota a Radek Skála. Na soupisce má tým manažera Petra Gavlase také ruského obranáře Stepana Shaposhnikova.

Liberec zažil loni nejpovedenější sezonu v historii klubu, v semifinále play off nestačil na TTC Ostrava 2016 a skončil na celkovém třetím místě. V kádru pro letošní rok chybí Slovák Samuel Kalužný, který zamířil do rakouského Lince. O zopakování úspěchu tak budou usilovat Radek Košťál, Egypťan Mohamed Shouman, Jakub Seibert, Michal Blinka a na soupisce Severočechů figuruje také Josef Šimončík.

První extraligové utkání nové sezony startuje tradičně v 18:00, diváci ping-pong.tv se letos nově mohou těšit na obsáhlejší a pestřejší předzápasové studio a soutěž o stolnětenisové vybavení.

Soutěžní otázka pro první kolo zní: Kolik setů se odehraje v utkání Cheb vs Liberec? Možnost A: 18 a méně, možnost B: 19 a více. Odpovědi ve tvaru Jméno, Příjmení, A nebo B můžete zasílat do konce první dvouhry na e-mailovou adresu soutez@ping-pong.cz. Podrobnosti naleznete na našem facebooku.

V pátek pak jsou na programu další dvě extraligová utkání. Velmi vyrovnaný souboj se dá očekávat v Ostravě, kde domácí TTC přivítá KT Praha. Ve druhém duelu pak Sokol Hradec Králové změří síly s Baníkem Havířov. El Niňo Praha a TJ Ostrava KST sehrají svůj vzájemný zápas až 8. září.

 

Extraliga mužů 2019/2020

Program 1. kola

Čtvrtek 29. srpna

SKST Cheb – SKST EUROMASTER Liberec (18 hodin, živě ZDE)

Pátek 30. srpna

TTC Ostrava 2016 – KT Praha (17)

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 – SKST Baník Havířov (18)

Neděle 8. září

SF SKK El Niňo Praha – TJ Ostrava KST (14)

Kompletní informace o extralize mužů naleznete ZDE