K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Soupeřky v Lize mistryň znají už také hráčky Hodonína


Fanoušci opět uvidí v akci nejlepší obranářky Evropy a také rumunskou hvězdu Samarovou

Tradičně o čtyři méně, než mají muži, ale opět s řadou es evropského a světového stolního tenisu bude probíhat nový ročník Ligy mistryň. Mezi dvanácti účastníky byl při losování jako osmý nasazený také český mistr SKST Stavoimpex Hodonín, který změří síly v základní skupině D s polským KTS Enea Siarka Tarnobrzeg a rakouským TZ Linz Froschberg.

Semifinalista minulého ročníku Tarnobrzeg je jasným aspirantem na vítězství ve skupině. I letos bude spoléhat především na dvě zkušené obranářky Ying Han (33. na světovém žebříčku) a Qian Li (26.), ovšem jedničkou týmu je podobně jako vloni Rumunka Elizabeta Samarová (21.). Naopak TZ Linz Froschberg je soupeřem, s nímž by se hodonínské hráčky měly bez obav pustit do boje o postup do čtvrtfinále. Američanka Wu Yue (71.), Angličanka Ho Tin Tin (95.) a Běloruska Margarita Baltushiteová (328.) rozhodně nebudou v souboji s Natálií Partykovou, Ivetou Vacenovskou, Solomiyou Brateykovou a také Číňankou Guo Ruichen žádnými favoritkami.

Francouzský klub Etival Clairefontaine ASTTT, jehož jedničkou bude Hana Matelová, čeká ve skupině B německý Berlín Eastside a španělská Cartagena.

 

Los Ligy mistryň, ročník 2018/2019

Skupina A: Dr. Časl (Chor.), Matz TT (Fr.), Budaörsi 2I CS (Maď.),

Skupina B: TTC Berlin Eastside (Něm.), Etival Clairefontaine ASTTT (Fr.), UCAM Cartagena T.M (Šp.)

Skupina C: Linz AG Froschberg (Rak.), TT Saint-Quentinois (Fr.), Sporting Clube de Portugal SCP (Port.)

Skupina D: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg (Pol.), SKST Stavoimpex Hodonín, TZ Linz Froschberg (Rak.)