K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Spolupráce se Slováky nabere na intenzitě


V Hodoníne se uskutečnilo setkání vrcholných představitelů českého a slovenského svazu

Členové Výkonného výboru České asociace stolního tenisu se v rámci turnaje Czech Junior & Cadet Opet v Hodoníně sešli se svými slovenskými protějšky. Na schůzce českou stranu zastupovali Zbyněk Špaček, Nikolas Endal a Jan Brothánek, slovenskou stranu pak Zdeno Kríž, Branislav Kalužný a Jaromír Truksa.

Podle slov předsedy ČAST Zbyňka Špačka to bylo pracovní jednání na téma prohloubení spolupráce mezi oběma svazy. „Jednali jsme o společných možnostech spolupráce na bázi seniorské reprezentace i mládeže. V oblasti trenérsko-metodické, společných setkání trenérů i práce na metodickém webu. Slovenští kolegové projevili zájem o naše fungující projekty Všichni za stůl a Hledáme budoucí olympioniky, které bychom rádi rozšířili i na území Slovenska.“

Další plánovaná jednání už budou na úrovni pracovních schůzek zástupců jednotlivých komisí. V květnu se uskuteční jednání komise vrcholového sportu v rámci juniorského turnaje Slovak Open. Rovněž se plánuje společné soustředění před podzimním mistrovstvím Evropy.