K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Štalzer se Sommerovou vítězi BT staršího žactva

Adam_Stalzer_5077

Ostravský stolní tenista potvrdil v Jablonci nad Nisou roli nasazené jedničky

Na severu Čech se o víkendu uskutečnily dva tradiční turnaje, které byly současně bodovacími turnaji mládeže. Po sobotních bojích v kategoriích dorostu a mladšího žactva, přišli tentokrát na řadu starší nejmladší žáci a žákyně.

Pozice nejvýše nasazených splnili v Jablonci nad Nisou ostravský Adam Štalzer a Helena Sommerová z pražské Kotlářky. Ta se ovšem ve finále pořádně zapotila, když porazila Annu Klempererovou až po pětisetové bitvě.

V Liberci se v kategorii nejmladšího žactva z vítězství radovali Jindřich Morávek z Jiskry Strážnice a Magdaléna Ščibraniová z Nového Jičína.

 

Velká cena Jablonce nad Nisou, BT staršího žactva

Dvouhra starších žáků A, semifinále: Adam Štalzer (TJ Ostrava KST) – Jan Dufek (KST Zlín) 3:0 (5,7,7), Matěj Stach (SK DDM Kotlářka Praha) – Ondřej Květon (SK Jiskra Domažlice) 3:2 (-5,5,8,-3,13), finále: Adam Štalzer – Matěj Stach 3:1 (6,-4,9,7).

Dvouhra starších žáků B, semifinále: Jan Szotkowski (KST Dolní Lomná) – Tomáš Kindl (TJ Ostrava KST) 3:2 (-9,8,-8,2,7), Jakub Fencl (TTC Litvínov) – Jonáš Rak (TJ Ostrava KST) 3:2 (-4,7,11,-2,5), finále: Jan Szotkowski – Jakub Fencl 3:2 (3,12,-10,-4,9).

Čtyřhra starších žáků, finále: Adam Štalzer (TJ Ostrava KST), Ondřej Květon (SK Jiskra Domažlice) – Karel Filip (HB Ostrov Havlíčkův Brod), Jakub Slapnička (TJ ČZ Strakonice) 3:1 (8,9,-6,11).

Dvouhra starších žákyň A, semifinále: Helena Sommerová (SK DDM Kotlářka Praha) – Nela Hanáková (SKST Baník Havířov) 3:1 (-7,10,4,10), Anna Klempererová (TJ Sokol Hradec Králové 2) – Andrea Hnojská (KST Klatovy) 3:1 (7,-10,6,5), finále: Helena Sommerová – Anna Klempererová 3:2 (10,-6,4,-9,10).

Dvouhra starších žákyň B, semifinále: Michaela Botková (TJ AŠ Mladá Boleslav) – Tereza Ajdini (TJ Krupka) 3:1 (6,-12,6,10), Eva Pokorná (SK DDM Kotlářka Praha) – Tereza Bartoňová (TJ Slovan Bohnice) 3:1 (7,-9,8,0), finále: Eva Pokorná – Michaela Botková 3:1 (9,-8,8,7).

Čtyřhra starších žákyň, finále: Eva Pokorná (SK DDM Kotlářka Praha), Patricie Segetová (TJ Sokol Děhylov) – Monika Pařízková (SKST Liberec), Kateřina Pisárová (KST Rakovník) 3:0 (8,7,6).

 

Velká cena Liberce, BT nejmladšího žactva

Dvouhra nejmladších žáků, semifinále: David Sochor (AC Sparta Praha) – Matyáš Jinek (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:1 (8,8,-6,4), Jindřich Morávek (TJ Jiskra Strážnice) – Jiří Řeháček (STC Slaný) 3:1 (8,9,-7,4), finále: Jindřich Morávek – David Sochor 3:1 (-2,10,8,4).

Čtyřhra nejmladších žáků, finále: Štěpán Holub, Matyáš Jinek (HB Ostrov Havlíčkův Brod) – Jindřich Morávek (TJ Jiskra Strážnice), Jakub Růžička (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:2 (-6,7,-5,5,13).

Dvouhra nejmladších žákyň, semifinále: Vendula Šichanová (SK Dobré) – Bára Antošová (TJ Tatran Hostinné) 3:0 (6,6,7), Magdaléna Ščibraniová (TJ Nový Jičín) – Věra Jaramillo (TJ Sokol Plzeň V) 3:1 (5,9,-10,11), finále: Magdaléna Ščibraniová – Vendula Šichanová 3:0 (6,0,9).

Čtyřhra nejmladších žákyň, finále: Karolína Jaroňová (TTC Brandýs nad Labem), Magdaléna Ščibraniová (TJ Nový Jičín) – Bára Antošová (TJ Tatran Hostinné), Vendula Šichanová (SK Dobré) 3:0 (7,10,10).

 

Kompletní výsledky VC Jablonce nad Nisou staršího žactva najdete ZDE

Kompletní výsledky VC Liberce nejmladšího žactva najdete ZDE

Související novinky

Všechny novinky