K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Startuje play off třetí fáze Poháru ETTU


Hráči pražského El Niňa by si určitě rádi zopakovali loňskou účast ve čtvrtfinále poháru

Po úspěšném vystoupení v turnajích druhé fáze Poháru ETTU čeká dva české týmy fáze třetí, která už se hraje vyřazovacím způsobem. Ženy TT Moravský Krumlov i muži SF SKK El Niňo Praha mají samozřejmě postupové ambice a jejich šance jsou naprosto otevřené.

Jako první vstoupí do bojů hráčky Moravského Krumlova, které dnes čeká duel proti chorvatskému STK Aquaestil Duga Resa. Odveta se hraje na jihu Moravy za týden v sobotu 24. listopadu. Chorvatský klub byl nasazen přímo do třetí fáze a na soupisce má zajímavé hráčky. Především se jedná o Korejku Yoo Eunchong (78. hráčka světového žebříčku), pak také americkou reprezentantku Amy Wang (244.) a Britku Isobel Ashleyovou. Tuto trojici pak doplňují domácí hráčky Andrea Pavlovičová, Ana Stepinačová, Marta Vukeličová a Xue Han Vukeljová.

Muži pražského El Niňa hrají v neděli (odveta se hraje příští neděli 25. listopadu) na stolech nizozemského DeBoer Traverzo a rovněž proti nim mohou nastoupit hráči z Asie. Na soupisce je totiž thajský reprezentant Padasak Tanviriyavechakul (152.) a Korejec Joengwoo Park (428.). Dále pak Polák Jakub Folwarski, Angličan David McBeath (226.), Francouz Dorian Nicolle a domácí hráči Gabrielus Camara a Jochem de Hoop.

Kompletní informace o Poháru ETTU žen najdete ZDE

Kompletní informace o Poháru ETTU mužů najdete ZDE