K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

STEN marketing míří na sever Čech


Pražské El Niňo hraje "televizní" šlágr s DTJ Hradec Králové v Hustopečích

Ještě než vypuknou v Hranicích boje o domácí mistrovské tituly, stihnou stolní tenisté odehrát předposlední dvojkolo české Extraligy. Jeho magnetem je čtvrteční „televizní utkání“ dvou předních mužstev tabulky, které mimořádně uvidí sportovní hala v Hustopečích. V důležitém souboji o druhé místo v tabulce, které znamená přímý postup do semifinále play-off, se zde od 17:30 hodin utkají “domácí“ SF SKK El Niňo Praha EHW a DTJ Hradec Králové. Zajímavostí je, že poslední tři zápasy těchto soupeřů v rámci české Extraligy skončily nerozhodně 3:3. Výjimkou nebylo ani podzimní měření sil v metropoli Královéhradeckého kraje, které rovněž nemělo vítěze…

Lídr extraligové tabulky a obhájce mistrovského titulu, STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod, se představí na severu Čech. V pátek čeká na svěřence trenéra Tomáše Demka zápas v Ústí nad Labem s domácím Slavojem, o den později prověří havlíčkobrodské stolní tenistky stále se lepšící celek extraligového nováčka SKST Svijany Liberec.

V sobotu je na programu i derby Moravskoslezského kraje. SKST Charvát Baník Havířov přivítá stolní tenisty TJ Ostrava KST a má svého tradičního regionálnímu soupeři co vracet. Na podzim totiž Havířov, oslabený o Michala Beneše, v Ostravě prohrál 2:4.

Mich.Beneš IMG_1169

Michal Beneš Havířovu v podzimním „derby utkání“ s Ostravou chyběl

V sázce je stále poslední “místenka“ do play-off. O šestou příčku v tabulce se ucházejí dva týmy – TJ Ostrava KST a SK Kotlářka Praha. Momentálně je na tom o tři body lépe ostravský celek, ale definitivní rozhodnutí zřejmě přinese až vzájemný souboj obou kolektivů, který je na programu v předposledním kole základní části soutěže v Ostravě.

Deváté dvojkolo české Extraligy uzavře v úterý 24. února “televizní zápas“ SKST Svijany Liberec – DTJ – Slavia Hradec Králové. Výsledek tohoto “záchranářského duelu“ hodně promluví do pořadí mužstev na chvostu extraligové tabulky.

Deváté utkání předposledního extraligového dvojkola Sokolem PP Hradec Králové 2 – SK Kotlářka Praha bylo předehráno. Z vítězství 4:2 se radovali královéhradečtí stolní tenisté.

Příznivci stolního tenisu mohou vybrané televizní zápasy z české Extraligy mužů sledovat v přímém internetovém přenosu iVysílání České televize na: http://www.ceskatelevize.cz/sport/ a potom i ve dvou reprízách na sportovním kanálu ČT sport.


Extraliga mužů ve stolním tenisulogo/Extraliga_muzu__loga_20132014/logo_APK.jpg

Program devátého dvojkola

Čtvrtek 19. února v 17:30 hodin (v Hustopečích)

SF SKK El Niňo Praha EHW – DTJ Hradec Králové (TV – utkání, iVysílání / ČT sport).

Pátek 20. února v 18 hodin

SF SKK El Niňo Praha EHW – Sokol PP Hradec Králové 2 (začátek v 11:00 hodin, hraje se v Hustopečích),

Slavoj Severotuk Ústí nad Labem – STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod,

SKST Charvát Baník Havířov – TJ Ostrava KST,

SK Kotlářka Praha – DTJ Hradec Králové.

Sobota 21. února 

Slavoj Severotuk Ústí nad Labem – DTJ / Slavia Hradec Králové (začátek ve 14:00 hod.),

SKST Svijany Liberec – STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod (od 17:00 hod.).

Úterý 24. února v 17:30 hodin

SKST Svijany Liberec – DTJ / Slavia Hradec Králové (TV – utkání, iVysílání / ČT sport).

Z jednotlivých extraligových zápasů (s výjimkou TV utkání) zajišťují domácí kluby internetové on-line přenosy – jejich seznam najdete zde: http://www.ping-pong.cz/online-prenosy/

Kompletní informace o české Extralize družstev mužů ve stolním tenisu najdete na: http://www.ping-pong.cz/extraliga

Související novinky

Všechny novinky