K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Stolní tenis nebude chybět na festivalu sportu a zábavy Life! v Brně


Přijďte si ve dnech 8. 11. – 10. 11. vyzkoušet unikátní pingpongovou arénu

Ve dnech 8. 11. – 10. 11. se na brněnském výstavišti uskuteční festival sportu a zábavy Life! 2019. V areálu výstaviště bude připravena unikátní pingpongová aréna, kde najdete stoly různých velikostí a tvarů, na kterých si budete moci zahrát zápasy či turnaje o zajímavé ceny. Doprovod budou tvořit zkušení hráči, kteří kromě pravidel ukážou také něco ze svých dovedností a třeba vás naučí nové triky.

Největším lákadlem je určitě otáčivý kulatý stůl, který je jediný svého druhu na světě. U něj se bude konat akce s názvem „Pinkneme si spolu u kulatého stolu“, v rámci které se opět bude soutěžit o zajímavé ceny. Stanoviště bude doplněno o paletový nábytek, bude svěží, mladé, barevné a určitě se vám bude líbit!

Aréna bude k dispozici od pátku do neděle. 8. 11. bude do 13:00 určena primárně pro žáky škol, ale pak se otevře veřejnosti až do 18:00. Během víkendu je otvírací doba stanovena na 9:00 a končit se bude stejně jako v pátek.

Vítězové turnajů by měli být oficiálně vyhlášeni na hlavním pódiu, což je určitě další lákadlo k tomu, abyste pingpongovou arénu přišli vyzkoušet. Uvidíme se za stoly na festivalu Life! 2019.