K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Stříbro z prestižní ceny IMC European Awards je doma


Video Rio 2016 zaujalo nejen porotu, ale také děti na školách

O tom, že ping pong žije, jsme letos přesvědčili také porotu IMC European Awards. Do soutěže o toto prestižní marketingové ocenění jsme postoupili díky výhře v tuzemském klání Český direkt a promo, které je předvojem pro postup do evropského kola soutěže IMC European Awards.

O evropské vítězství bojovalo celkem dvaatřicet agentur ze sedmi zemí. Konkurence byla letos obzvlášť silná. O to více nás potěšilo, když jsme se umístili na předních příčkách. Vyhlášení a předávání cen letos hostila Žižkovská televizní věž a vítěze vybírala mezinárodní porota.

Nominované video Rio 2016 vzniklo ve spolupráci s aktivační reklamní agenturou Leemon Concept. Porota video nominovala do 4 kategorií. Dvě stříbra nakonec získalo v kategoriích– Innovate Idea or Concept a Sponsorship / Joint Effort / Tie-in.

 

Ping pong v Česku žije!

Video předává poselství, že hrát ping-pong stojí za to! V Česku má perfektní zázemí a je skvělou aktivitou pro děti i dospělé. Dokreslují ho emotivní záběry z olympijského parku Rio-Lipno, ve kterém si loni návštěvníci parku zahráli stolní tenis v krásném prostředí lipenské přehrady. Tváří projektu se staly sportovní celebrity, jako je Lukáš Krpálek, Tomáš Verner, Iveta Vacenovská a další. Video upozorňuje také na fakt, kterým je narůstající dětská obezita a nedostatek pohybu.

 

Získáváme nové talenty

Kampaň oslovila nejen porotu, ale také děti na základních školách. A to je náš hlavní cíl, získat pro tento zábavný koníček nové mladé talenty. Ta pravá zábava totiž nečeká u monitoru počítače ani obrazovky televize či tabletu. Jsme moc rádi, že můžeme být součástí něčeho tak úžasného a předávat mladým lidem toto poselství.

 

Konat dobro má smysl

Rok 2016 byl pro český stolní tenis mimořádně vydařený. Chceme poděkovat všem, kteří se na tomto úžasném projektu podíleli. Také díky vám můžeme každý den vnímat, že dělat dobré věci má smysl.