K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Střídání na čele první ligy žen! Sokol zaváhal a přehnal se přes něj Hodonín


Hodonín i ve dvou vyhrál s Řeznovicemi

První liga žen má nový vedoucí celek. Hodonín využil toho, že Sokol nezvládl svůj venkovní duel a poposkočil do čela. Hradecký tým zajížděl na stoly SK Dobré, které bylo před utkáním na třetí pozici. Sokol začal skvěle a dostal se do vedení 3:1, jenomže pak Jirásková s Klempererovou prohrály a stav byl rázem 3:3. Nejlepší hráčka celé soutěže Anna Klempererová pak překvapivě nezvládla ani svůj třetí zápas a připsala si druhou porážku a domácí mužstvo už dovedlo utkání do vítězného konce.

Zajímavý souboj se odehrál také v Děhylově, kam přijel Svinov. Poslední tým tabulky zvítězil 6:4 a připsal si svoji první výhru v celé sezoně. Dvě vítězné dvouhry si připsaly Dominika Koblovská a Patricie Segetová, které spolu navíc vyhrály i úvodní čtyřhru.

Moravská Slavia Brno si celkem bez potíží poradila s tabulkovým sousedem Blanskem a vyhrála na jeho stolech přesvědčivě 8:2. Duel byl ale poznamenán skrečovanými duely Karly Trávníčkové, takže Blansko nastoupilo pouze ve dvou hráčkách.

Ve dvou hráčkách nastoupil také Hodonín, ale Veronika Kmeťová s Klárou Ševčíkovou ukázaly srdce bojovnic. Obě dvě vyhrály všechny své dvouhry, i když Ševčíková dvakrát až v pátém setu, a zajistily Hodonínu posun na první pozici v tabulce.

 

1. liga žen, sezona 2019/2020

Sobota, 11. ledna

MK Řeznovice B – SKST Stavoimpex Hodonín C 3:7

KST GMC Blansko – TTC MS Brno 2:8

SK Dobré B – SVS Hradec Králové B 6:4

TJ Sokol Děhylov – SK – Svinov 6:4

Kompletní informace o 1. lize žen, skupina B naleznete ZDE