K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Superhrdinové na ZŠ Solnice opět zabodovali!


Superhrdinové na ZŠ Solnice opět zabodovali! Slzy smíchu tekly proudem a zábava se rozjela na plné obrátky. Děti zkrátka nezkazily žádnou legraci.

Náš hvězdný tým zamířil na sever Čech do malebného městečka Solnice. Ve zdejší škole nás přivítal pan ředitel Luboš Klapal, který je pro každou správnou zábavu.

 

V malé útulné tělocvičně se těšilo na show na 100 malých školáků. Hned od začátku dávaly svou radost a nadšení jaksepatří najevo. Hltaly každé slovo moderátora Roberta a skákaly mu do řeči. Ten se v příjemné a uvolněné atmosféře cítil jako ryba ve vodě, takže s dětmi žertoval a jeho vystoupení bylo ještě zábavnější. Děti nevěřícně hleděly na jeho kousky s jojem a chtěly, aby jim prozradil své triky. To byl ale teprve začátek!

 

Na školáky už čekala exhibice klubu SK Dobré. A jaká byla? Jedním slovem úžasná! Pod vedením svého trenéra Břetislava Štíbra se u stolu vystřídaly starší hráčky a také celý houf malých holčiček. Bylo to dechberoucí utkání a trenér byl na své svěřenkyně právem pyšný.

 

Po exhibici si děti mohly zapinkat a naučit se spoustu nových dovedností. U pingpongového stolu se jim věnovaly hráčky klubu i trenér. Držení pálky, nahazování míčku, správný postoj… po lekci už děti základní dovednosti zvládaly s přehledem.

 

A kolik školáků chce po skončení show navštěvovat pingpongový kroužek? Skoro všichni! Od ledna se mohou těšit na první trénink. S trenérem Břetislavem Štíbrem si jistě užijí spoustu legrace.

 

Na závěr show jsme si udělali na památku krásné společné foto, rozloučili se s dětmi a vyrazili za dalšími zážitky. Čeká na nás Morava a místní rodačka – superhrdinka Iveta Vacenovská!