K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Superhrdinové zazářili na jihu Moravy


Z naší poslední štace v Děčíně jsme vyrazili na jih Moravy. V autě vládla dobrá nálada, takže čtyřhodinová cesta utekla jako voda. Děti ze základní školy Tvrdonice se nemohly dočkat, až show vypukne. Díky šikovným pomocníkům z řad deváťáků šla přípravy tělocvičny hladce a za chvíli bylo hotovo. Ještě před začátkem show jsme stihli s deváťáky odehrát pár zápasů. Tohle zahřívací kolo nám dobilo baterky a zábava mohla začít!

 

Děti nás od začátku povzbuzovaly veselým pokřikem. Tentokrát na scéně nechyběla ani naše ambasadorka, Iveta Vacenovská, v legendárním kostýmu superhrdinky. Exhibice byla úžasná. Zraky všech přítomných nevěřícně hleděly na kousky hodné mistryně Evropy.

 

Iveta se dětem věnovala i po exhibici. Ukázala jim základní pohyby a prozradila několik super triků. Děti byly nadšené z programu, nových dovedností i krásných odměn. Protože na tento den škola objednala dokonce i fotografa, udělali jsme si na závěr ještě několik společných fotek. Věříme, že děti budou mít na co vzpomínat a ping-pong se pro ně stane oblíbeným koníčkem.

 

I my si odnášíme krásné zážitky a vzpomínky. Před námi je toho ale ještě celá spousta. Další školáci už nás netrpělivě očekávají. Příští týden totiž navštívíme Přerov a Josefov. Ping-pongu zdar a brzy na viděnou, Moravo!