K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Swaythling club ocenil za celoživotní oddanost Vladimíra Kauckého


Novým členem české sekce SCI se stal Petr Korbel

Ve středu se uskutečnilo každoroční setkání bývalých vynikajících reprezentantů a významných osobností českého stolniho tenisu – české sekce Swathling clubu – SCI. V přátelské atmosféře na pražském Smíchově byla udělena cena SCI za loňský rok panu Vladimíru Kauckému za celoživotní oddanost stolnímu tenisu, zejména pak v oblasti výchovy mladých talentů.

Do SCI byl přijat další nový člen – Petr Korbel, nejúspěšnější český stolní tenisu posledních 25 let. Počet členů sekce se tím rozšířil na devětadvacet. Předseda české sekce SCI Jaroslav Staněk jako každoročně poblahopřál letošním jubilantům: Martě Novotné, Mileně Žižkové-Poláčkové, Petru Korbelovi a Josefu Plachému.

DSC00858_A

Společná fotografie ze středeční schůzky české sekce SCI

Ve svém projevu předseda klubu mimo jiné uvedl, že mezinárodní Swathling club slaví v letošním roce již 49. výročí, a jedním ze základajících členů byl i několikanásobný mistr světa Ivan Andreadis. Předseda ČAST a zároveň člen SCI Zbyněk Špaček také zdůraznil, že jednou z priorit vedení českého svazu je i podpora této organizace, jak finanční, tak i servisní.

Zbyněk ŠPAČEK