K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Televizní předehrávka odstartuje 14. kolo Extraligy mužů


Ostravané mají Hradci Králové co oplácet, první vzájemný duel minulý týden prohráli 2:3

Tento týden si příznivci stolního tenisu přijdou na své. Bohužel ještě stále nemohou sledovat utkání Extraligy mužů přímo v hernách a halách, na ping-pong.tv však tradičně budou všechna utkání vysílána živě. V pátek a sobotu se navíc mohou těšit hned na dva duely lídra tabulky HB Ostrov s Chebem.

Ale to až o víkendu. Ve čtvrtek celý program zahájí tradičně televizní předehrávka, ve které tentokrát přivítá v tabulce sedmý TJ Sokol PP Hradec Králové 2 čtvrtý tým soutěže TJ Ostrava KST. Utkání začíná v 18 hodin a komentovat ho budou Lukáš Foff s Jindřichem Panským. V předzápasovém studiu, které začíná v 17.45, bude hostem Jan Mokrejš. Přímý přenos můžete sledovat na ping-pong.tv nebo na stanici ArenaSport TV.

Oba celky už se v letošní sezoně jednou utkali a v Ostravě se minulý týden podařilo trojici Marek Klásek, Vlastimil Buben a Martin Pavlica vybojovat cennou výhru 3:2. Dva body zařídil Buben, jeden přidal Klásek. Je samozřejmě otázkou, koho pošle do čtvrtečního souboje trenér Michal Lebeda tentokrát.

V minulých kolech se musel obejít bez zraněné jedničky Jakuba Crhy, ovšem i tak jeho svěřenci dokázali vyhrát nejen v Ostravě, ale také například před dvěma týdny v Praze proti El Niňu. Svoji bilanci si výrazně vylepšil Vlastimil Buben. Jediný hráč Hradce Králové, který odehrál v soutěži už více než dvanáct zápasů. Aktuálně má na svém kontě 8 vítězství a 8 porážek. Marek Klásek se stále drží v procentech úspěšnosti hodně vysoko (7/4) a je potřeba připomenout, že Jakub Crha má bilanci 7/2, Jan Mokrejš 1/3. Žádný z dalších hráčů týmu Východočechů výhru v letošním ročníku nezaznamenal.

Kouč hostujícího družstva Karel Karásek bude tradičně spoléhat na dvojici mladíků Tomáše Martinka (12/8) a Františka Onderku (9/11). Zda vedle nich nastoupí zkušený Miroslav Bindač (3/3), Tomáš Sadílek (2/3) nebo Adam Štalzer (2/2) je celkem jedno. I tak budou v utkání hosté mírnými favority.

 

Extraliga mužů, sezona 2020/2021

Předehrávka 14. kola

Čtvrtek, 11. února

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 – TJ Ostrava KST (18)

Další program 14. kola

Pátek, 12. února

SF SKK El Niňo Praha – SKST Havířov (16)

TTC Enfireex Ostrava – KT Praha (17)

HB Ostrov – SKST Cheb (18)

Předehrávka 16. kola

Pátek 12. února

SKST Liberec – TJ Ostrava KST (18)

Dohrávky 5. a 12. kola

Sobota, 13. února

HB Ostrov – SKST Cheb (16)

SKST Stavoimpex Hodonín – TTC Enfireex Ostrava (16)

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE