K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

To tu ještě nebylo. ČOV, eSports a ČAST připravily skvělý videoseriál Škola ping-pongu


8. prosince vyjde řada videí s více či méně seriózní ukázkou stolního tenisu

Tak tohle bude pecka! Spolupráce České asociace stolního tenisu, Českého olympijského výboru a agentury eSports, která spravuje sociální sítě Českého ping-pongu, přinesla vznik videoseriálu „Škola ping-pongu“. Ta má za cíl ukázat, že pinec se dá hrát s trochou vynalézavosti v každém počasí, na jakémkoliv místě a prakticky s čímkoliv. Zároveň ale chce ukázat laické veřejnosti to, co obnáší být profesionálním hráčem stolního tenisu. Všechno je laděno do zábavné formy, aby se to co nejvíce líbilo i lidem, kteří o ping-pongu nevědí prakticky nic.

Produkčně za projektem stojí ČOV, asociace a firma eSports pracovaly na scénáři a obsadily hlavní role speakerů dvěma extraligovými hráči Lindou Záděrovou a Vojtěchem Rozínkem. „Vojta s Lindou vytvořili ve videích sehranou dvojku a úspěšně provádí každým dílem. Ukázali, že umí vystoupit ze své komfortní zóny a podle mě předvedli v této pro ně netypické pozici skvělý výkon. Chtěl bych jim tímto ještě jednou moc poděkovat za to, jak se toho zhostili, říká Jakub Slunečko, který měl celý projekt na starosti.

Aby byl zásah co největší, rozhodla se ČAST, že poskytne ceny do atraktivních soutěží. A že nepůjde o ledajaké ceny, bylo jasné hned od začátku. Nakonec se bude hrát o stůl Joola v ceně 16 000 korun a o další vybavení od této značky, která je mimo jiné partnerem české reprezentace. „Děkujeme asociaci, že poskytla tak hodnotné dary. Věříme, že díky nim se do soutěží zapojí velké množství lidí, protože o stůl zdarma bych si zasoutěžil třeba i já! Už se moc těším, až to spustíme a jsem upřímně zvědavý, co na to budou lidé říkat,“ neskrývá nadšení z odvedené práce Slunečko.

Celá série videí bude zveřejněna na YouTube Českého olympijského týmu 8. prosince a následně poběží propracovaná kampaň na sítích Českého olympijského týmu i Českého ping-pongu. Ta má za cíl dostat materiál k co nejširší veřejnosti. Celé díly budou později publikovány i na sítích Českého ping-pongu a v současné době se jedná i o jejich uvedení v ARENA TV.

Jste připraveni vidět něco, co tu v minulosti v českém ping-pongu nebylo? Malou ochutnávku před vypuštěním si můžete prohlédnout ZDE.