K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Tréninkový kemp HBO v Bystřici nad Pernštejnem


Během víkendu se kempu zúčastnilo 32 žáků a žákyň ročníků 2007 - 2009

Ve dnech 8. – 10. června se v Bystřici nad Pernštejnem uskutečnil další tréninkový kemp projektu Hledáme budoucí olympioniky. Kempu se zúčastnilo 32 žáků a žákyň ročníků 2007 – 2009 pod vedením trenérů Radka Košťála, Martina Pytlíka, Ivety Vacenovské, Martina Bajgera, Martina Linerta, Martiny Hurníkové a Petra Synka. Na účastníky kempu čekal opět pestrý a náročný tréninkový program.

Účastníci:

Bára Antošová (TJ Tatran Hostinné)

Iva Gallerachová (TJ Sokol Bor)

Anna Holejšovská (SKST Vlašim)

Martina Hurníková (HB Ostrov Havlíčkův Brod)

Veronika Janů (TJ Jiskra Humpolec)

Věra Jaramillo (TJ Sokol Plzeň V.)

Karolína Jaroňová (TTC Brandýs nad Labem)

Lucie Juchelková (TJ Sokol Vsetín)

Veronika Poláková (SKST Vlašim)

Michaela Rohová (TJ Jiskra Humpolec)

Sára Slavíková (TJ Sokol Děhylov)

Justýna Synková (TJ Sokol Děhylov)

Magdaléna Ščibrániová (SKST Baník Havířov)

Anežka Truněčková (TJ Sokol PP Hradec Králové 2)

Bohuslav Čermák (SKST Liberec)

Ondřej Herman (TJ Ostrava KST)

Petr Hodina (TTC Libín Prachatice)

Štěpán Holub (HB Ostrov Havlíčkův Brod)

Karel Jedlička (TTC Ústí nad Labem)

Matyáš Kolečkář (KST Hluk)

Adam Krček (STC Slaný)

Lukáš Mandák (TJ Sokol Horažďovice)

Erik Přeček (Škola ping-pongu Ostrava)

Jan Rambousek (SKST Liberec)

Jiří Řeháček (STC Slaný)

Martin Slaný (SKST Baník Havířov)

David Sochor (AC Sparta Praha)

Marek Šimanovský (TJ Sokol Horažďovice)

Jan Škalda (SK Dobré)

Ondřej Vranka (KST Zlín)

Tadeáš Vršovský (TTC Ústí nad Labem)

Šimon Zoubek (TJ Sokol PP Hradec Králové 2)

Se zajištěním tréninkového procesu již tradičně vypomáhali trenéři a rodiče jednotlivých hráčů, a to jak formou zásobníků, tak jako sparingpartneři, případně jako asistenti při kondiční části tréninků. Trenéři: Jiří Bajger, Karel Brožík, Richard Györi, Dana Havránková, Martin Merkel, Daniela Smutná, Břetislav Stieber, David Štěpánek a Michal Polák. Roli sparingpartnerů zvládly skvěle Monika Pařízková (SKST Liberec) a Patricie Segetová (TJ Sokol Děhylov).

Program tréninků byl rozdělen podle jednotlivých skupin. Trénink chlapců byl zaměřen na jednoduché kombinace s důrazem na kvalitu úderové techniky a na základní pohyb dolních končetin. Vzhledem k tomu, že se kempu zúčastnilo mnoho nových hráčů, využívali jsme ve větší míře trénink na zásobnících. Trénink dívek byl zaměřen na techniku základních úderů s důrazem na správné provedení při přenášení váhy, na úderovou jistotu v jednoduchých kombinacích s důrazem na pohyb. Dále jsme se věnovali podání a příjmu podání. Na zásobnících jsme pracovali na úderové technice s ohledem na individuální potřeby hráčů a hráček. Kondiční část byla zaměřena na rozvoj koordinačních schopností formou kruhového tréninku s důrazem na rozvoj rovnováhy. Také na všeobecný pohybový rozvoj s využitím kloboučků a dalších pomůcek, a to formou her a soutěží. Úvodní část odpoledního programu byla již tradičně věnována společenským hrám s Martinou Hurníkovou. Večerní program byl pravidelně zakončen návštěvou místního bazénu.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem zúčastněným hráčům, trenérům, rodičům a sparingpartnerům, personálu Sporthotelu v Bystřici nad Pernštejnem, s jejichž pomocí se nám opět podařilo úspěšně zvládnout další tréninkový kemp projektu „Hledáme budoucí olympioniky“.

Další pokračování projektu: 4. – 10.srpna, tréninkový kemp v Bystřici nad Pernštejnem (výběr ročníků 2004 – 2007), 31.srpna – 2.září, tréninkový kemp v Havlíčkůvě Brodu (nejmladší žactvo, 2008 – 2009)

Martin Linert