K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Třetí ročník Czech U11 & U13 & U15 Open se blíží


Termín pro zasílání přihlášek končí za dva dny

Už potřetí v řadě se v Olomouci uskuteční mezinárodní turnaj pro nejmladší, mladší a starší žactvo. Czech U11 & U13 & U15 Open se bude hrát ve dnech 29. – 31. července v moderní hale Omega centra sportu a zdraví v Olomouci, tedy ve stejných prostorách, kde o měsíc později budou bojovat o ceny nejlepší hráči a hráčky světa na Czech Open dospělých.

Před turnajem proběhne třídenní mezinárodní kemp pod vedením Pavla Řehořka. „Máme za sebou dva ročníky a soudě podle ohlasů, turnaj se účastníkům líbí. Pro nejmladší věkové kategorie je to skvělá příležitost změřit síly s hráči a hráčkami ze zahraničí. Prozatím máme přihlášky z Německa, Švýcarska, Polska, Slovenska, Itálie, Litvy, Peru a samozřejmě České republiky. V jednání jsou Belgie a Izrael,“ říká za pořadatelský tým Vít Ratajský.

Na akci se samozřejmě podílí Česká asociace stolního tenisu a podpořili ji město Olomouc i Olomoucký kraj. Všechny účastníky čeká skvělé zázemí, příjemné prostředí a zkušený tým pořadatelů. Uzávěrka přihlášek byla posunuta na 15. července, startovné pro české hráče je 500 korun za jednoho účastníka.

Více najdete na stránkách www.kstolomouc.cz