K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

TTC Ostrava 2016 v extralize mužů přivítá Sokol Hradec Králové


Felipe Olivares bude se spoluhráči usilovat o první výhru v sezoně

Nabitý program extraligy mužů tento týden pokračuje třetím kolem. Jeho čtvrteční předehrávku obstarají týmy TTC Ostrava 2016 a TJ Sokol PP Hradec Králové 2, utkání bude živě a v HD rozlišení s komentářem vysílat ping-pong.tv.

Přenos začne kvůli obsáhlejšímu předzápasovému studiu opět v 17:45, na začátku komentátoři rozeberou utkání úvodních kol a poté pohovoří místopředseda asociace Nikolas Endal především o náročném létu, kdy se v Česku konalo mistrovství Evropy juniorů a turnaj seriálu World Tour.

I nyní budou mít diváci šanci zapojit se do soutěže o ručník značky Joola. Soutěžní otázka pro toto kolo zní: Kolik setů bude odehráno v utkání TTC Ostrava 2016 vs. TJ Sokol PP Hradec Králové 2. Možnost A: 21 a méně, možnost B: 22 a více. Své odpovědi uvádějte do komentářů pod příspěvkem s touto otázkou na facebooku asociace.

Čtvrteční předehrávka proti sobě svede týmy, které v aktuálním ročníku ještě nezvítězily. Úřadující vicemistr TTC Ostrava 2016 v úvodním kole nestačil na KT Praha 1:4 a před týdnem ve středu podlehl v městském derby týmu TJ Ostrava KST 2:4. Po odchodu Tomáše Treglera zůstali v kádru Ondřej Bajger a Chilan Felipe Olivares, které doplňují nadějní mladíci.

Vzhledem ke startu Šimona Bělíka na juniorském turnaji v Chorvatsku bude třetím hráčem pro čtvrteční utkání nejspíše Tomáš Koldas. Družstvo kolem Petra Korbela sehrálo minulý týden také první utkání základní skupiny Ligy mistrů, doma nestačilo na favorizovaný Jekatěrinburg 0:3.

TJ Sokol PP Hradec Králové postoupil v uplynulém ročníku do semifinále a jelikož jeho kádr zůstal ve stejném složení, má podobné ambice i nyní. Kvartet Jakub Crha, Marek Klásek, Vlastimil Buben a Martin Pavlica však v prvním kole nestačil na Havířov 2:4, minulý pátek pak prohrál s pražským El Niňem 0:4.

Který tým si do tabulky připíše první výhru?

V pátek se odehrají další dvě utkání aktuálního kola, třetí je na programu v neděli. Do Liberce vyrazí dosud neporažená sestava KT Praha, další celek z hlavního města El Niňo přivítá Havířov. V neděli se pak v Chebu představí TJ Ostrava KST.

 

Extraliga mužů 2019/2020

Program 3. kola

Čtvrtek 19. září

TTC Ostrava 2016 – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (18 hodin, živě ZDE)

Pátek 20. září

SF SKK El Niňo Praha – SKST Baník Havířov (18)

SKST EUROMASTER Liberec – KT Praha (18)

Neděle 22. září

SKST Cheb – TJ Ostrava KST (14)

Kompletní informace o extralize mužů naleznete ZDE

Související novinky

Všechny novinky