K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V belgickém Spa skončil další z turnajů Junior Circuit Premium


Největšího úspěchu dosáhli kadeti v družstvech, kde skončili na stříbrné příčce

V individuálních soutěžích na Belgium Junior & Cadet už mladí čeští reprezentanti žádnou další medaili nepřidali. Jejich největším úspěchem tak zůstává stříbro ze soutěže družstev kadetů.

Do prvního kola dvouhry kadetů se probojovali dva čeští zástupci. Vít Kadlec si poradil s Nizozemcem Gabrielusem Cabarou, Martin Skotnica bohužel v turnaji dál nepokračoval a vzdal souboj ve dvouhře i ve čtyřhře.

Ve druhém kole do bojů zasáhli i oba nasazení Šimon Bělík a Ondřej Květon. Oběma se podařilo postoupit a probojovat se mezi šestnáct nejlepších. Tam bohužel jejich cesta skončila.

Z velkých turnajů už nejlepší juniory a kadety před evropským šampionátem v Ostravě čeká poiuze ve druhé polovině května Polish Open, na začátku května ovšem jedenáctičlenná česká výprava prověří svoji formu ve Španělsku na turnaji nižší kategorie.

Foto: Zbyněk Skotnica

 

2019 ITTF Junior Circuit Premium, Belgium Junior & Cadet

Výsledky českých hráčů a hráček

Dvouhra kadetů, 1. kolo: Vít KADLEC – Gabrielius Cabara (Niz.) 3:1 (7,9,-8,9), Diego Lillo (Šp.) – Matyáš LEBEDA 3:0 (6,9,3), Kuo Chia-Hung (Taiwan) – Martin SKOTNICA 3:0 w.o., 2. kolo: Chen Yuanyu (Čína) – Vít KADLEC 3:0 (8,9,1), Ondřej KVĚTON – Yang Tsan-Wei (Taiwan) 3:0 (5,6,7), Šimon BĚLÍK – Louis Price (Angl.) 3:0 (6,5,6), 3. kolo: Tao Yuchang (Čína) – Ondřej KVĚTON 3:0 (5,4,3), Miguel Angel Pantoja – Šimon BĚLÍK 3:2 (-7,9,-8,4,9).

Čtyřhra kadetů, 2. kolo: Peng Jing-You, Yang Tsan-Wei (Taiwan) – Ondřej KVĚTON, Martin SKOTNICA 3:0 w.o.,

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE