K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Jaroslav Staněk v čele české sekce SCI


Výroční schůze české sekce Swaythling Clubu International

V pražské restauraci U žíznivého jelena se dnes uskutečnila slavnostní schůze české sekce SCI (Swaythling Clubu International). Tradiční setkání bývalých vynikajících českých reprezentantů a osobností českého stolního tenisu mělo až na jednu výjimku obvyklý program.

Hned v úvodu jednání si členové české sekce SCI zvolili nové vedení, svého reprezentanta v rámci světové organizace Swaythling Clubu International. Novým „šéfem“ české sekce SCI se po odstupující Libuši Uhrové-Grafkové stal Jaroslav Staněk.

Cenu české sekce SCI za rok 2014 již s předstihem (na Czech Junior a Cadet Open) obdržel dlouholetý úspěšný trenér mládeže Vladimír Brhel z Hodonína, který přivedl k vrcholovému stolnímu tenisu řadu výborných stolních tenistů a tenistek, mimo jiné i současnou reprezentační jedničku a nejlepší českou hráčku roku 2014 Ivetu Vacenovskou.

Zbyněk a Vlad. Brhel IMG_6889

Vladimír Brhel převzal cenu SCI za rok 2014 při Czech Junior a Cadet Open v Hodoníně

Předseda ČAST Zbyněk Špaček pak informoval o přípravách oslav 90. výročí organizovaného stolního tenisu v Čechách a na Moravě. První muž českého stolního tenisu zároveň pozval bývalé reprezentanty a osobnosti českého stolního tenisu k aktivní účasti na Galavečeru v Hodoníně.

Česká sekce SCI (Swaythling Clubu International) má v současné době osmadvacet členů. Tři z nich letos oslaví nebo již oslavili významná životní jubilea. Jsou to: Jaroslav Staněk (75. narozeniny), Josef Posejpal (80) a Libuše Uhrová-Grafková (80).

skupinkja SCI DSCN0885

Fotografie členů české sekce SCI z dnešní výroční schůzky v Praze