K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V Chebu se děti pustily do živelné zábavy


Došlo i na přemety a salta.

Když se mezi stolními tenisty řekne KST Cheb, většina ví, že bude řeč o Pavlovi nebo Antonínu Galvasovi. Ten první je hrající trenér prvoligového týmu, druhý pak mistr Evropy ve smíšené čtyřhře a jeden z nejlepších českých hráčů současnosti.

Není tedy pochyb, že se stolnímu tenisu v tomto severočeském městě daří a pro děti ze ZŠ Františkovy Lázně není sportem neznámým. V pořadí šestnácté zastavení akce Všichni za stůl nejmenší adepty tohoto sportu opět nadchlo. V prostorné tělocvičně školy se na dvou velkých stolech střídali Petr Galvas s Jiřím Kopeckým, ale také trenéři pingpongového kroužku Lukáš Hóbl, Jan Žaloudík, kteří všichni hrají I. ligu. Svůj první zápas odehrála ředitelka školy Jiřina Fajfrová, která porazila komiksovou postavičku Fifinku.

Dvouhodinové show se zúčastnilo jen něco málo přes sto dětí, ovšem díky tomu měli všichni mnohem více prostoru nejen k samotné hře, ale také pro zábavu všeho druhu. Moderátor akce s diskžokejem a promotéry vytvořili skvělou atmosféru, takže kromě tradičních soutěží s pingpongovým míčkem a pálkami došlo i na přemety a salta na žíněnkách. Výsledkem byl závěrečný mohutný aplaus dětského publika, které tím poděkovalo za skvělou zábavu.