K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

I v Choryni se nový kroužek rozjede co nevidět


Iveta Vacenovská byla jako vždy skvělá a dětem s prvními údery ráda pomohla

Naše tour se pomalu, ale jistě blíží ke konci, přepadla tým lehká nostalgie. O to víc jsme se ale na malé žáky a jejich učitele do Choryně na Vsetínsku těšili. Škola nemá vhodné prostory, její vedení nás pozvalo do místního kulturního domu. Sál byl sice malý, ale krásně zrekonstruovaný. Na pomoc nám přišli velice milí a ochotní učitelé se zapálenými deváťáky. Už během příprav v sále zavládla příjemná atmosféra.

Zanedlouho se ve dveřích objevily první natěšené obličeje dětí. Kromě žáčků ZŠ a MŠ Choryně se na show přišly podívat také děti ze základních škol v Kladerubech, Brankách a Polici. Show si nenechala ujít paní ředitelka Blanka Palátová a pan starosta Pavel Kývala. V Choryni se poprvé představil nový moderátor Robert Kučera – mistr v yoyování. Úspěchy sklízí nejen u nás, pyšní se mimo jiné titulem mistr Evropy v AP z roku 2014. Miluje také hudbu, tanec a zábavu, takže si svou první show v projektu Všichni za stůl 3 náramně užíval.

Během exhibice, ve které se utkala superhrdinka Iveta Vacenovská s trenérem sportovního oddílu TJ DDM Velké Meziříčí Davidem Hladilem, malí diváci ani nedutali. Není divu. Padlo pár mistrných smečí a vidět jsme mohli také několik legračních kreací.

Když přišel čas volné zábavy, děti se rozprchly k připraveným stanovištím. Každý žáček si mohl vybrat aktivitu, která ho zaujala nejvíce nebo vyzkoušet všechny hry a soutěže. Děti si užily spoustu legrace a naučily se také základní dovednosti a pravidla stolního tenisu. Protože je pinkání nadchlo, chtějí pokračovat v tréninku přímo ve škole.

Kroužek v Choryňské základní škole zatím nemají. Trenér David Hladil proto nabídl svou pomoc a kroužek se pro děti otevře už 6. února. Děti měly obrovskou radost a na první trénink se moc těší.

Program se líbil také paní ředitelce Palátové a panu starostovi Kývalovi. Na konci show obdarovali celý náš tým dárky s logem Choryně. Na památku jsme si tedy odvezli milou vzpomínku na tuto malou obec s velkým srdcem.

Také děti dostaly dárky od našich partnerů, ze kterých měly velkou radost. Škola dostala pingpongový stůl a pálky, takže otevření nového kroužku už vůbec nic nebrání. Věříme, že děti stolní tenis bude bavit a bude pro ně oblíbeným koníčkem a sportem po celý život.