K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V extraligové předehrávce bude KT Praha hrát o třetí příčku


Před televizními kamerami vyzvou Pražané poslední tým tabulky Liberec

Kompletní 15. kolo má na programu Extraliga mužů ve čtvrtek a pátek. V televizní předehrávce před kamerami ping-pong.tv a stanice ArenaSport TV se 18. února od 18 hodin představí KT Praha a SKST Liberec.

Utkání budou komentovat Lukáš Foff s Vojtěchem Rozínkem. Hostem v předzápasovém studiu, které začíná tradičně v 17.45 hodin, bude Jakub Slunečko ze společnosti esports. Ta má od nové sezony na starosti obsah a tvorbu sociálních sítí České asociace stolního tenisu.

V utkání jde zejména domácímu celku o hodně. V případě úspěchu v podobě deváté výhry v ročníku se totiž může minimálně do pátku posunout na třetí místo v tabulce před družstvo Chebu.

V prvním vzájemném měření sil Pražané svého soupeře porazili 3:1 díky dvěma bodům Martina Olejníka a jednoho Martina Koblížka. Pokud nastoupí v nejsilnější sestavě, budou i tentokrát v roli jasného favorita. Dva klíčoví hráči KT Praha mají prozatím v základní části soutěže pozitivní bilanci. Martin Olejník konkrétně 15 vítězství a 7 porážek, Tomáš Pavelka pak 8/6. Cenné body umí přidat i Martin Koblížek, který má bilanci 6/7.

Naproti tomu hosté z Liberce v letošní sezoně zvítězili pouze jednou a jsou v tabulce poslední. Trojici Jakub Seibert (9/14), David Průša (4/9) a Michal Blinka (3/16) se zkrátka nedaří.

Kolo uzavře v pátek 19. února čtveřice utkání, z nichž zřejmě nejzajímavější bude městské derby mezi TJ Ostrava KST a TTC Enfireex Ostrava. Pro dobrou pozici do play off však bude také důležitý souboj Havířova se Sokolem PP Hradec Králové 2.

 

Extraliga mužů, sezona 2020/2021

Předehrávka 15. kola

Čtvrtek, 18. února

KT Praha – SKST Liberec (18)

Další program 15. kola

Pátek, 19. února

SKST Havířov – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (15)

SKST Stavoimpex Hodonín – HB Ostrov (17)

SKST Cheb – SF SKK El Niňo Praha (18)

TJ Ostrava KST – TTC Enfireex Ostrava (18)

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE