K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V 1. lize žen ztratily vedoucí týmy po remízách body


Hráčky SK Dobré B měly v duelu s céčkem Hodonína skvělý finiš

Další dvě dvoukola 1. ligy žen přinesla v obou skupinách hned několik velmi vyrovnaných utkání, v nichž ztratily body i lídři obou skupin.

Ve skupině A remizovaly hráčky AC Sparta Praha na stolech SKP Sever Ústí nad Labem, i přesto s náskokem vedou tabulku. V dosavadním průběhu soutěže to bylo teprve jejich druhé klopýtnutí, stále však drží jako jediný tým neporazitelnost. Na druhé místo se díky většímu počtu odehraných utkání vyhouply hráčky TJ Hrádek, třetí je SKST Vlašim. Vůbec první body v soutěži vybojovaly naopak hráčky TTC Kalich Litoměřice, když vybojovaly nečekanou remízu s SF SKK El Niňo Praha. Jsou ovšem stále na posledním místě tabulky

Také ve skupině B jeden z favoritů soutěže klopýtnul. Céčko Hodonína na východě Čech v Dobrém vedlo už 5:3, ovšem domácí celek skvělým finišem zařídil remízu. Cenný bod v posledním zápase zařídila Adéla Sazimová výhrou nad Barborou Blechovou. Hodonín má odehráno o jedno utkání víc než v tabulce druhý TTC MS Brno. To je jediný tým, který prozatím neztratil ani bod. Dalším družstvem, které nečekaně přišlo o body, je béčko SVS Hradec Králové. Prohrálo s Hodonínem a je v tabulce třetí. Obdobnou radost jako ve skupině A měly také v B skupině hráčky Sokola Děhylov. První remízu v ročníku zaznamenaly proti béčku Havířova.

 

1. liga žen, sezona 2019/2020

Výsledky 5. a 6. kola, skupina A: TJ Sokol Králův Dvůr Queens – SKST Vlašim 3:7, SKP Sever Ústí nad Labem – SF SKK El Niňo Praha 6:4, TTC Kalich Litoměřice – AC Sparta Praha 1:9, KST Bohnice – KST Klatovy 9:1, TJ Slavoj Praha – TJ Hrádek 5:5, SKP Sever Ústí nad Labem – AC Sparta Praha 5:5, TTC Kalich Litoměřice – SF SKK El Niňo Praha 5:5, KST Bohnice – TJ Hrádek 3:7, TJ Slavoj Praha – KST Klatovy 5:5.

Výsledky 6. a 7. kola, skupina B: SVS Hradec Králové B – SKST Stavoimpex Hodonín C 4:6, SK Dobré B – MK Řeznovice B 8:2, TTC MS Brno – TTC Ústí nad Orlicí 8:2, SK – Svinov – SKST Baník Havířov B 4:6, SVS Hradec Králové B – MK Řeznovice B 7:3, SK Dobré B – SKST Stavoimpex Hodonín C 5:5, KST GMC Blansko – TTC Ústí nad Orlicí 8:2, TJ Sokol Děhylov – SKST Baník Havířov B 5:5.

Kompletní informace o 1. lize žen najdete ZDE