K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V Jaroměři a Hostinném se hrály další bodovací turnaje mládeže


Michal Blinka se při neúčasti hlavních favoritů radoval z vítězství v kategorii dorostu

Letošní druhé bodovací turnaje mládeže se hrály o víkendu v Jaroměři a Hostinném. V některých kategoriích chyběli nejlepší hráči a hráčky, favorité tak většinou potvrdili svoje nasazení.

Ve dvouhrách dorostu se v Jaroměři z vítězství radovali Michal Blinka z SKST Liberec a Jana Vašendová z TJ Ostrava KST. O den později vyhrál dvouhru starších žáků Štěpán Brhel z Hodonína a starších žákyň Helena Sommerová z pražské Kotlářky.

V Hostinném si prvenství ve dvouhře mladších žáků zajistil trochu překvapivě Dan Volhejn z Jiskry Heřmanův Městec, ve starších žačkách pak Vendula Šichanová z SK Dobré. Soutěže nejmladšího žactva ovládli Petr Hodina z TTC Libín Prachatice a Veronika Janů z Jiskry Humpolec.

 

Bodovací turnaje mládeže 2018/2019

BTM v Jaroměři

Dvouhra dorostenců, semifinále: Michal BLINKA (SKST Liberec) – Filip ČERNOTA (TJ Lokomotiva Vršovice) 3:1 (6,-5,8,8), Ondřej KVĚTON (SK Jiskra Domažlice) – Jan MOKREJŠ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:2 (5,-8,3,-8,10). Finále: Michal BLINKA – Ondřej KVĚTON 3:1 (-6,12,5,7).

Dvouhra dorostenek, semifinále: Jana VAŠENDOVÁ (TJ Ostrava KST) – Kristýna PĚNKAVOVÁ (SKST Vlašim) 3:2 (9,-7,-6,7,9), Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov) – Anna STRÁNSKÁ (SKST Liberec) 3:1 (-9,5,7,9). Finále: Jana VAŠENDOVÁ – Klára HRABICOVÁ 3:1 (-8,9,11,9).

Čtyřhra dorostenců, finále: Štěpán BRHEL (SKST Hodonín), Radim MORÁVEK (Jiskra Strážnice) – Michal BLINKA (SKST Liberec), Filip VYBÍRAL (TJ Ostrava KST) 3:2 (-2,4,1,-5,9).

Čtyřhra dorostenek, finále: Kristýna PĚNKAVOVÁ (SKST Vlašim), Niamh ŠTRICOVÁ (SK DDM Kotlářka Praha) – Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov), Jana VAŠENDOVÁ (TJ Ostrava KST) 3:1 (7,6,-2,8).

Dvouhra starších žáků, semifinále: Martin ŠÍP (SK DDM Kotlářka Praha) – Jan PISÁR (KST Rakovník) 3:1 (-3,10,9,9), Štěpán BRHEL (SKST Hodonín) – Vít KADLEC (TJ Ostrava KST) 3:1 (9,-9,9,11). Finále: Štěpán BRHEL – Martin ŠÍP 3:0 (7,9,8).

Dvouhra starších žákyň, semifinále: Helena SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha) – Patricie SEGETOVÁ (Sokol Děhylov) 3:0 (9,4,8), Tereza BÁRTOVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) – Eva POKORNÁ (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (3,9,6). Finále: Helena SOMMEROVÁ – Tereza BÁRTOVÁ 3:0 (7,5,7).

Čtyřhra starších žáků, finále: Alexandru ROSU, Štěpán WALDHAUSER (SKST Liberec) – Filip KAREL (HB Ostrov Havlíčkův Brod), Jan PISÁR (KST Rakovník) 3:2 (5,10,-8,-8,11).

Čtyřhra starších žákyň, finále: Barbora BŘEZINOVÁ (TJ Ostrava KST), Nela HANÁKOVÁ (SKST Baník Havířov) – Andrea MEŠKÁNOVÁ (KST ZŠ Vyšší Brod), Helena SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha) 3:2 (10,-9,-6,6,5).

BTM Hostinné

Dvouhra mladších žáků, semifinále: Dan VOLHEJN (TJ Jiskra Heřmanův Městec) – Jindřich MORÁVEK (Jiskra Strážnice) 3:0 (8,10,11), Tomáš KMENT (SKST Baník Havířov) – Štěpán HOLUB (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:0 (5,6,10). Finále: Dan VOLHEJN – Tomáš KMENT 3:2 (9,-7,7,-7,3).

Dvouhra mladších žákyň, semifinále: Vendula ŠICHANOVÁ (SK Dobré) – Veronika MAZALOVÁ (TJ Olympia Bruntál) 3:2 (-9,7,-9,8,3), Adéla ZOUBKOVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) – Kateřina ĎULÁKOVÁ (KST Zlín) – 3:2 (8,-6,-9,8,4). Finále: Vendula ŠICHANOVÁ – Adéla ZOUBKOVÁ 3:0 (8,5,10).

Čtyřhra mladších žáků, finále: Tomáš KMENT (SKST Baník Havířov), David SOCHOR (AC Sparta Praha) – Štěpán HOLUB, Matyáš JINEK (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:0 (11,1,6).

Čtyřhra mladších žákyň, finále: Anežka TRUNĚČKOVÁ, Adéla ZOUBKOVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) – Kateřina ĎULÁKOVÁ (KST Zlín), Tereza LOŠŤÁKOVÁ (SKST Cheb) 3:1 (-7,4,9,5).

Dvouhra nejmladších žáků, semifinále: Petr HODINA (TTC Libín Prachatice) – Karel JEDLIČKA (KST Apollo Ústí nad Labem) 3:2 (3,-9,-6,10,1), Jan ŠKALDA (SK Dobré) – Martin SLANÝ (SKST Baník Havířov) 3:2 (6,-4,-9,8,9). Finále: Petr HODINA – Jan ŠKALDA 3:1 (9,14,-8,7).

Dvouhra nejmladších žákyň, semifinále: Romana GLÜCKOVÁ (Granitol Moravský Beroun) – Tereza KOVAŘÍČKOVÁ (SK Dobré) 3:1 (-8,9,3,7), Veronika JANŮ (Jiskra Humpolec) – Elena KUCHAŘOVÁ (SK Dobré) 3:1 (6,8,-6,10). Finále: Veronika JANŮ – Romana GLÜCKOVÁ 3:0 (8,6,6).

Čtyřhra nejmladších žáků, finále: Petr HODINA (TTC Libín Prachatice), Martin SLANÝ (SKST Baník Havířov) – Jan ŠKALDA (SK Dobré), Tadeáš VRŠOVSKÝ (KST Apollo Ústí nad Labem) 3:2 (8,-7,5,-8,5).

Čtyřhra nejmladších žákyň, finále: Tereza KOVAŘÍČKOVÁ, Elena KUCHAŘOVÁ (SK Dobré) – Romana GLÜCKOVÁ (Granitol Moravský Beroun), Veronika JANŮ (Jiskra Humpolec) 3:0 (7,7,10).

Kompletní výsledky BTM dorostu v Jaroměři najdete ZDE

Kompletní výsledky BTM staršího žactva v Jaroměři najdete ZDE

Kompletní výsledky BTM mladšího žactva v Hostinném najdete ZDE

Kompletní výsledky BTM nejmladšího žactva v Hostinném najdete ZDE

 

Související novinky

Všechny novinky