K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V Minsku dál pokračují dva české páry a Hana Matelová ve dvouhře


Karin Adámková s Anetou Kučerovou vyřadily ostřílenou Lucemburskou dvojici

Na Belarus Open budou i o víkendu ve hře české hráčky. Do čtvrtfinále čtyřhry žen postoupily Karin Adámková s Anetou Balážovou, Hana Matelová se Slovenkou Barborou Balážovou a do třetího kola dvouhry žen navíc ještě Hana Matelová.

Česká jednička ve druhém kole vyřadila v sedmi setech Číňanku Zhang Jieling a postoupila mezi šestnáct nejlepších. V osmifinále nastoupí proti Japonce Minami Andoové. S turnajem se naopak rozloučili Kateřina Tomanovská po prohře s Japonkou Miyuu Kiharovou, Tomáš Konečný prohrál s dalším Japoncem Kakeru Sonem a také Stanislav Kučera, který ve čtvrtfinále dvouhry mužů do 21 let prohrál těsně rovněž s Japoncem Yuta Tanakou.

O postup do semifinále změří první nasazený pár Balážová, Matelová síly s německou dvojicí Chantal Mantzová, Wan Yuan. Dvojice Adámková, Kučerová nastoupí proti Korejkám Kim Hayeong, Lee Eunhye.

Všechny zápasy na turnaji můžete sledovat živě na streamu Laola1.tv

 

2018 ITTF Challenge, Belarus Open

Výsledky českých hráčů a hráček

Dvouhra mužů, 2. kolo: Kakeru Sone (Jap.) – Tomáš KONEČNÝ 4:2 (-5,9,-3,6,9,9).

Dvouhra žen, 2. kolo: Miyuu Kiharová (Jap.) – Kateřina TOMANOVSKÁ 4:0 (4,9,1,5), Hana MATELOVÁ – Zhang Jieling (Čína) 4:3 (7,8,-9,-5,-11,7,9).

Čtyřhra mužů, 1. kolo: Martin Allegro, Florent Lambiet (Bel.) – Tomáš KONEČNÝ, David REITŠPIES 3:0 (8,9,11).

Čtyřhra žen, 1. kolo: Barbora Balážová (Sloven.), Hana MATELOVÁ – Marharyta Baltushiteová, Naděžda Bogdanovová (Běl.) 3:0 w.o., Karin ADÁMKOVÁ, Aneta KUČEROVÁ – Sarah de Nutteová, Danielle Konsbrucková (Luc.) 3:2 (-6,10,10,-8,9).

Dvouhra mužů do 21 let, čtvrtfinále: Yuta Tanaka (Jap.) – Stanislav KUČERA 3:2 (9,4,-7,-9,4).

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE

 

 

Související novinky

Všechny novinky