K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V neděli odstartuje další ročník Satellite Tour


Do Ružomberku se chytají i někteří čeští účastníci červencového MEJ. Například Anna Klempererová

Tradiční prověrka formy mladých talentů před začátkem nové sezony je tu. Už 26. ročník seriálu turnajů pod názvem Joola Satellite Tour letos zavítá do Ružomberku, Havířova a Hluku. Turnaje se započítávají do žebříčku ČR a SR mládeže. Je to jediná možnost oficiálně změřit síly na turnajích mládeže českých a slovenských hráčů za účasti B kádrů reprezentace obou zemí.

Mezi přihlášenými na první podnik celého seriálu, který začíná už v neděli 12. srpna v Ružomberku, je i několik reprezentantů a reprezentantek, kteří v červenci bojovali na MEJ v Kluži. Například české barvy budou hájit Ondřej Květon a Anna Klempererová, slovenské zase Ema Činčurová. Na turnaj jsou přihlášeny i výpravy z Německa a Maďarska, tradičně se ho účastní klubové týmy z Havířova, Sokola Hradce Králové a dalších českých oddílů. Z žebříčkově nejlepších českých hráčů a hráček budou na turnaji startovat například Tereza Pytlíková, Martina Nováková, Nela Hanáková, Tereza Jirásková, Jan Pisár, Daniel Košťál a další.

Dvoudenní klání začne v neděli soutěžemi jednotlivců, v pondělí pak přijdou na řadu soutěže družstev. Ve středu 15. srpna se pak celá tour přesune do Havířova.

Kompletní informace o turnaji a seznam přihlášených najdete ZDE