K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V Ostravě se bude bojovat o tituly družstev mládeže


Mistrovství republiky družstev staršího žactva a dorostu tradičně uzavírají domácí sezonu

Už jen poslední čtyři mistrovské tituly jsou ve hře v letošní domácí sezoně. Tradičně na začátku června se v Ostravě bude bojovat o zlato na šampionátu družstev staršího žactva a dorostu. V sobotu 1. června se hrají turnaje starších žáků a žákyň, v neděli pak turnaje dorostenců a dorostenek.

Obě kategorie se hrají stejným systémem a představí se v nich šestnáct družstev. Po jednom z každého kraje a k nim přibudou dvě přímo nasazená družstva podle žebříčku k 19. březnu.

Na šampionátu se představí nejlepší hráči a hráčky obou kategorií, i když někteří přece jen budou chybět. V kategorii starších žáků bude patřit k největším favoritům obhájce titulu TTC Ostrava 2016 v čele s Šimonem Bělíkem, v soutěži starších žákyň pak hráčky SK DDM Kotlářka Praha s Helenou Sommerovou v sestavě.

Také v kategorii dorostu jsou dva velcí favorité. Obhájce titulu TJ Ostrava KST disponuje prvním a třetím hráčem žebříčku, Tomáš Martinko s Františkem Onderkou budou chtít zcela jistě toto své postavení využít. V dorostenkách sice bude Zdena Blašková obrovskou jistotou týmu SK Dobré, nemá k sobě ovšem žádnou spoluhráčku z elitní desítky žebříčku. Proto by měly být hlavními favoritkami obhájkyně titulu hráčky Baníku Havířov v čele s Gabrielou Štěpánovou a Klárou Hrabicovou.

Oba víkendové turnaje začínají v hale na Varenské ulici v Ostravě v 9 hodin. Odpolední program můžete od 14 hodin sledovat živě na ping-pong.tv.

 

Mistrovství ČR družstev staršího žactva a dorostu

Přihlášené týmy

Starší žáci: TJ Ostrava KST, TTC Ostrava 2016, SKST Baník Havířov, SK DDM Kotlářka Praha, HB Ostrov Havlíčkův Brod, SKST Liberec, STC Slaný, Sokol Jaroměř-Josefov 2, SKST Baník Most, Jiskra Heřmanův Městec, Libín Prachatice, TJ Jiskra Strážnice, TJ Dobřany, TJ Batesta Chodov, SKST Zlín, Hnoyland Hnojice.

Starší žákyně: SK DDM Kotlářka Praha, AC Sparta Praha, TJ Sokol PP Hradec Králové 2, SK Dobré B, TJ Sokol Děhylov, SK Dobré A, TJ Ostrava KST, KST Vyšší Brod, TTC Ústí nad Orlicí, SKST Hodonín A, TJ Sokol Plzeň V., KST Jirkov, TJ Lomnice, T.J. Sokol Vsetín, Sokol Stařeč, TTC Příbram.

Dorostenci: TJ Ostrava KST A, SKST Baník Havířov A, TJ Ostrava KST B, HB Ostrov H.Brod, TJ Sokol PP Hradec Králové 2, TJ Lokomotiva Vršovice, SKST Hodonín, ČZ Strakonice, SKST Liberec, SK Přerov, KST Zlín, SKST Baník Most, KST Cheb, KST Rakovník, TTC Ústí nad Orlicí, Union Plzeň.

Dorostenky: SKST Baník Havířov, TJ Sokol PP Hradec Králové 2, SKST Vlašim, SK Dobré A, SK DDM Kotlářka Praha, TJ Ostrava KST, SKST Liberec, TTC MS Brno, TTC Ústí nad Orlicí, AC Sparta Praha, KST Vyšší Brod, TJ Sokol Děhylov, TJ Sokol Plzeň V., KST Hluk, SKST Cheb, Vrbno pod Pradědem

Kompletní informace o MČR najdete ZDE