K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V předehrávce 16. kola hostí Hodonín družstvo KT Praha


Pražané se v případě vítězství mohou posunout na třetí místo extraligové tabulky

Už jen tři kola a několik dohrávek zbývají do konce základní části Extraligy mužů. Boje o pozice pro play off vrcholí. Jedním z týmů, které mají možnost zajistit si místo v elitní čtveřici, je KT Praha. Aktuálně je na páté příčce, ovšem má jedno utkání k dobru.

V televizní předehrávce se představí ve čtvrtek 25. února od 18 hodin na stolech Hodonína a pokud splní roli favorita, může se bodově dotáhnout na druhou Ostravu, se kterou má ovšem horší vzájemnou bilanci. Duel bude tradičně vysílat ping-pong.tv a také stanice ArenaSport TV. Komentovat ho budou Josef Šimončík s Ivetou Vacenovskou. Hostem v předzápasovém studiu, které začíná v 17.45 hodin, bude opora ženského extraligového týmu Hodonína a několikanásobná mistryně Ukrajiny Solomiya Brateyková.

V prvním letošním vzájemném měření sil obou týmů na konci ledna vyhráli Pražané hladce 3:0 a rovněž nyní bude trojice Martin Olejník, Tomáš Pavelka a Martin Koblížek v roli favorita. Neúspěšnějším hráčem družstva v dosavadním průběhu sezony je Martin Olejník. Má na svém kontě 16 vítězství a 8 porážek. Aktivní bilanci má také Tomáš Pavelka (9/6), Martin Koblížek je těsně pod padesáti procenty (7/8) a náhradník Jindřich Panský na své první vítězství v sezoně čeká (0/3).

Domácí Stavoimpex Hodonín je v tabulce devátý, má však ještě stále reálnou naději na postup do play off. Proto bude bezesporu i v tomto utkání usilovat o bodový zisk. Jeho opory ovšem nejsou zdaleka tak úspěšné, jako hráči KT Praha. Patrik Klos (7/13) i Oleksandr Tymofějev (6/12) střídají lepší výkony s těmi slabšími, podobně jsou na tom i Michal Kadlček (4/6) a Štěpán Brhel (0/6).

Kolo uzavřou v pátek další tři utkání. Nejatraktivnější z nich se bude hrát v Ostravě, kde půjde o přímý souboj o druhou příčku. TTC Enfireex Ostrava hostí Charvát Havířov. Naopak duely Chebu v Hradci Králové a HB Ostrov v Praze proti El Niňu by měly být jasnou záležitostí pro favority.

 

Extraliga mužů, sezona 2020/2021

Předehrávka 16. kola

SKST Stavoimpex Hodonín – KT Praha (18)

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE