K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V předehrávce 3. kola extraligy hostí HB Ostrov lídra tabulky


Na výkon Ondřeje Bajgera budou Havířovští zcela jistě hodně spoléhat

Souboj dvou týmů, které ještě v letošním ročníku neprohrály, bude šlágrem třetího kola Extraligy mužů. Ve čtvrteční televizní předehrávce přivítají v 18 hodin hráči HB Ostrov H. Brod družstvo SKST TESLA BATTERIES Havířov. Utkání můžete sledovat živě na ping-pong.tv a stanici ArenaSport TV.

Komentovat ho budou Lukáš Foff a Jindřich Panský V předzápasovém studiu, které začíná tradičně v 17.45, se můžete těšit na sestřih nejzajímavějších momentů minulého kola, ale také například na další díl Slovníku ping-pongáře. Tedy krátkou reportáž plnou slangových výrazů, které se mezi stolními tenisty běžně používají.

Družstvo hostů z Havířova sice před sezonou posílilo, ale Šimon Bělík ještě do bojů o extraligové body nezasáhl. A nebude hrát ani tentokrát, protože se teprve vrací z juniorského turnaje v Lisabonu. Trenér Kamil Koutný tak bude mít k dispozici opět kvarteto Ondřej Bajger, Petr David, Jan Valenta a Marek Čihák. Pouze posledně jmenovaný však prozatím letos v nejvyšší soutěži ochutnal hořkost porážky. V minulém kole Havířovští porazili KT Praha 3:1 a bývalý reprezentant podlehl Martinu Koblížkovi. Díky skóre jsou tak Havířovští před čtvrtečním duelem v čele extraligové tabulky.

Je ovšem pochopitelné, že tentokrát budou v roli jasného favorita domácí. Ti v minulém ročníku neprohráli ani jedno utkání a v nezměněné sestavě budou chtít tuto sérii prodloužit o co možná nejdelší dobu. Kvarteto Dmitrij Prokopcov, Michal Obešlo, Tomáš Tregler a Radek Skála tvoři velmi silný tým a je prakticky jedno, komu z nich dá nakonec trenér Bohumil Vožický šanci.

Třetí kolo Extraligy mužů pak bude pokračovat v pátek, kdy jsou na programu zbylá čtyři utkání. V sobotu navíc hráče HB Ostrov H. Brod čeká dohrávka 1. kola, ve které přivítají SKST Liberec.

 

Extraliga mužů, ročník 2021/2022

Program utkání 3. kola

Čtvrtek, 23. září

HB Ostrov H.Brod – SKST TESLA BATTERIES Havířov (18)

Pátek, 24. září

TTC Ostrava 2016 – SKST Liberec (17)

SKST PLUS Hodonín – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (18)

SF SKK El Niňo Praha – TJ Ostrava KST (18)

KT Praha – SKST Cheb (18)

Dohrávka 1. kola

Sobota, 25. září

HB Ostrov H.Brod – SKST Liberec (17)

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE