K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V řeckém Thessaloniki dnes začíná TOP 16


Hana Matelová v prvním kole změří síly s Rumunkou Elizabetou Samarovou

Prestižní turnaj TOP 16, hraný jako Evropský pohár jednotlivců, se letos poprvé koná v řeckém městě Thessaloniki. Mezi pozvané hráče a hráčky se potřetí v kariéře dostala také česká reprezentantka Hana Matelová, kterou doprovází kouč Petr Nedoma.

V úvodních dvou vystoupeních prohrála vždy hned v úvodním kole, a to by letos určitě chtěla změnit. Její první soupeřkou bude čtvrtá nasazená Rumunka Elizabeta Samarová. Jejich vzájemný zápas na stole číslo 2 je na programu od 13 hodin a sledovat ho živě můžete na ETTU TV.

„Po třech letech se změnilo místo konání ze švýcarského Montreux do Thessaloniki a jsem docela zvědavá, jaké to tam bude. Mám ráda Řecko obecně, dobré počasí, dobré jídlo, takže jsem ráda, že jsem se na tento turnaj kvalifikovala,“ řekla Hana Matelová před odletem na jih Evropy.

 

TOP 16, Thessaloniki

Seznam pozvaných hráčů a hráček (podle nasazení)

Muži

Mattias Falck (Švéd.), Liam Pitchford (Angl.), Patrick Franziska (Něm.), Simon Gauzy (Fr.), Marcos Freitas (Portug.), Darko Jorgič (Slovin.), Robert Gardos (Rak.), Kristian Karlsson (Švéd.), Jonathan Groth (Dán.), Tomislav Pucar (Chorv.), Yang Wang (Sloven.), Ruwen Filus (Něm.), Emmanuel Lebesson (Fr.), Daniel Habesohn (Rak.), Andrej Gacina (Chorv.), Panagiotis Gionis (Řec.).

Ženy

Sofia Polcanová (Rak.), Bernadette Szocsová (Rum.), Britt Eerlandová (Niz.), Elizabeta Samarová (Rum.), Nina Mittelhamová (Něm.), Ni Xia Lian (Luc.), Polina Michajlovová (Rus.), Georgina Potaová (Maď.), Hana MATELOVÁ, Barbora Balážová (Sloven.), Yu Fu (Portug.), Jana Noskovová (Rus.), Shao Jieni (Portug.), Dora Madaraszová (Maď.), Hana Gaponová (Ukr.), Aikaterini Toliouová (Řec.).

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE