K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V televizní předehrávce hostí Liberec silný tým Chebu


Domácí budou sázet především na výkon Mohameda Shoumana

Dva týmy z rozdílného pólu tabulky Extraligy mužů otevřou program 5. kola, které je kvůli evropským pohárům rozloženo na čtyři hrací dny. Od 18 hodin se v Liberci představí před kamerami ping-pong.tv a stanice ArenaSport TV domácí hráči a družstvo Chebu.

Utkání budou komentovat Lukáš Foff a Jindřich Panský. V předzápasovém studiu, které začíná tradičně v 17.45, se můžete těšit na sestřih nejzajímavějších momentů minulého kola, ale také například na další díl Slovníku ping-pongáře. Tedy krátkou reportáž plnou slangových výrazů, které se mezi stolními tenisty běžně používají.

Jednoznačným favoritem v tomto případě budou zcela jistě hosté. Letos mají na svém kontě čtyři výhry a pouze jedinou porážku s El Niněm. Liberečtí jsou na tom přesně obráceně. Jediná výhra nad Hodonínem pro ně znamená prozatím předposlední příčku v tabulce.

Družstvo Chebu disponuje velmi silnou trojicí hráčů. David Reitšpies, Antonín Gavlas ml. a Stanislav Kučera mají dostatek zkušeností i kvality na to, aby se letos poprali i o mistrovský titul. Naopak, domácí i s Egypťanem Mohamedem Shoumanem budou rádi, když se jim povede zasáhnout do boje o postup do play off.

Šesté kole nejvyšší soutěže následně pokračuje v pátek dvěma duely. Havířov hostí TJ Ostrava KST a Sokol Hradec Králové přivítá družstvo KT Praha. Teprve až v neděli přijde na řadu šlágr kola mezi HB Ostrov Havlíčkův Brod a pražským El Niněm. Domácí budou mít za sebou těžká utkání v Evropském poháru, ale i tak lze očekávat vyrovnaný boj. Duel mezi Hodonínem a TTC Ostrava 2016 je ze stejného důvodu odložen až na 10. listopadu.

 

Extraliga mužů, ročník 2021/2022

Program utkání 6. kola

Čtvrtek, 21. října

SKST Liberec – SKST Cheb (18)

Pátek, 22. října

SKST TESLA BATTERIES Havířov – TJ Ostrava KST (17)

TJ Sokol PP Hradec Králové – KT Praha (18)

Neděle, 31. října

HB Ostrov H. Brod – SF SKK El Niňo Praha (17)

Středa, 10. listopadu

SKST PLUS Hodonín – TTC Ostrava 2016 (18)

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE