K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V televizní předehrávce hostí TTC Ostrava mistrovský HB Ostrov


Medailisté víkendového šampionátu jednotlivců tvoří silný tým

Semifinalisté minulého ročníku Extraligy mužů otevřou program 5. kola probíhající soutěže. Od 18 hodin se v herně na Výstavišti představí před kamerami ping-pong.tv a stanice ArenaSport TV hráči TTC Ostrava 2016 a HB Ostrov H. Brod.

Utkání budou komentovat Tomáš Tikal a Petr David. V předzápasovém studiu, které začíná tradičně v 17.45, se můžete těšit na sestřih nejzajímavějších momentů minulého kola, ale také například na další díl Slovníku ping-pongáře. Tedy krátkou reportáž plnou slangových výrazů, které se mezi stolními tenisty běžně používají.

Favoritem budou, podobně jako v každém utkání letošní sezony, hráči HB Ostrov. Na domácím šampionátu v Havířově vybojovali na přelomu týdne hned několik medailí. Dmitrij Prokopcov s Tomášem Treglerem získali bronz v singlu, Michal Obešlo s Radkem Skálou dokonce zlato v deblu. V extraligové soutěži vyhráli s přehledem předchozí čtyři utkání, když v nich ztratili jeden jediný zápas. Pochopitelně tak vedou průběžnou tabulku.

Domácí tým ovšem neradno podceňovat. Začal novou sezonu rovněž skvěle, když má na svém kontě tři výhry a jedinou porážku z úvodního kola od Chebu. Jakub Kleprlík má skvělou bilanci 6/1, Petr Korbel 3/1 a jen slovenský junior Filip Delinčák nemůže být s bilancí 1/3 úplně spokojen. Hraje však pravidelně na druhém místě v sestavě a většinou ho hned na úvod čeká jednička týmu soupeře. Je pochopitelně otázkou, s jakou sestavou tentokrát vyrukuje do extraligového boje hostující trenér Bohumil Vožický. Diváci v hale i u televizních obrazovek se však rozhodně mají na co těšit.

Výjimečně ve čtvrtek se hraje ještě jeden duel 5. kola. Cheb v něm od 18 hostí družstvo TJ Ostrava KST. Už dnes je naopak na programu předehrávka 8. kola, ve které se družstvo TJ Ostrava KST představí na stolech Sokola PP Hradec Králové 2. Nabitý program pak ještě doplní čtvrteční dohrávka 4. kola mezi SF SKK El Niňo Praha a SKST Liberec. Všechna utkání můžete živě sledovat na klubových streamech na ping-pong.tv.

 

Extraliga mužů, ročník 2021/2022

Program utkání 5. kola

Čtvrtek, 14. října

TTC Ostrava 2016 – HB Ostrov H. Brod (18)

SKST Cheb – TJ Ostrava KST (18)

Pátek, 15. října

SKST PLUS Hodonín – SKST TESLA BATTERIES Havířov (18)

SF SKK El Niňo Praha – TJ Sokol PP Hradec Králové (18)

KT Praha – SKST Liberec (18)

Předehrávka 8. kola

Středa, 13. října 2021

TJ Sokol PP Hradec Králové – TJ Ostrava KST (18)

Dohrávka 4. kola

Čtvrtek, 14. října

SF SKK El Niňo Praha – SKST Liberec (17)

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE