K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Ve Stěbořicích nechybí sportovní nadšení dětem ani kantorům


Součástí každé show je výtvarná soutěž a autoři nejlepších obrázků jsou odměňováni

Naši superhrdinové se přesunuli z Krnova do nedaleké obce Stěbořice, která leží 6 kilometrů od Opavy. Děti už se na program moc těšily, proto jsme rychle připravili všechna stanoviště a show mohla začít! Do malé tělocvičny zanedlouho vzorně naklusali pod dozorem svým kantorů nadšení žáčci. V místnosti vládla od začátku příjemná a uvolněná atmosféra.

Na škole nás přivítala paní ředitelka Iveta Glacová, která v úvodu pronesla několik slov. Poté si vzal slovo moderátor Honza Weber. Honza je sedminásobný mistr světa ve footbagfreestyle. Ke sportování má vřelý vztah už od dětství, proto rád přijal naši výzvu, aby moderoval show projektu Všichni za stůl 3.

Úvodní exhibice byla jako obyčejně v režii superhrdinky Ivety Vacenovské. Tentokrát se utkala s Theodorem Strakou z Ostravy. V exhibici nechybělo napětí ani zábava. Iveta malým divákům ukázala několik úderů mobilním telefonem, Theodor si zase vzal místo pálky létající talíř.

Děti byly po celou dobu velice akční a poslušné, v maličké tělocvičně jsme si spolu užili spoustu zábavy. Když byly unavené sportováním, mohly si odpočinout v malovacím koutku a namalovat si na památku obrázek. Tři nejkrásnější výtvory ocenila Iveta pingpongovými pálkami.

V soutěžích, které jsme připravili, vyhráli i další žáčci krásné ceny. Pamatovali jsme ale na všechny, takže žádné z dětí neodešlo domů s prázdnou. Každý žák dostal na památku diplom a škola dostala darem pingpongový stůl a pálky.

Na škole působí nadšený učitelský sbor v čele s mladým učitelem Ondřejem Zelou. Jako pedagog nastoupil loni v září. Je plný elánu a zápalu pro dobrou věc. V současnosti vede na škole malý kroužek. Těší se, že se počet dětí docházejících do kroužku zvýší. Paní ředitelka má z rozvoje sportu na škole radost. Přislíbila účast hned na první hodině nového kroužku stolního tenisu, na kterou se už teď velmi těší.

Dětem přejeme hodně úspěchů v jejich novém koníčku a hlavně hodně radosti ze sportování, spoustu nových kamarádů a zábavy. A my už se těšíme na další dvě zastávky na Vysočinu a Jižní Moravu.