K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Vedení WTT oficiálně poděkovalo za organizaci turnaje v Havířově


Ukázali jste celému světu, jak vysoko jste schopni nastavit laťku, píše se v děkovné zprávě

O tom, že se turnaj WTT Youth Contender v Havířově v minulém týdnu líbil všem účastníků, jsme psali hned po jeho skončení. Dnes dorazila organizátorů také oficiální děkovná zpráva od vedení World Table Tennis, podepsaná ředitelem pro turnaje Stephenem Duckittem a manažerem pro mládežnické turnaje Tiago Viegasem. „Bylo pro nás velkým potěšením uspořádat vůbec první mládežnický turnaj Světového stolního tenisového (WTT) v Havířově a v České republice. Navzdory obtížným okolnostem WTT Youth Contender v Havířově 2021 ukázal celému světu, jak vysokou jste schopni nastavit laťku, kterou by ostatní měli následovat,“ píše se ve zprávě.

Tiago Viegase nadchla novinka, použitá poprvé v České republice na MEJ v Ostravě před dvěma lety. Tou byl live scoring, který umožnil fanouškům po celém světě sledovat výsledky na všech stolech on-line. Všechny stoly napojené na live scoring zadávaný přímo rozhodčím jsou neuvěřitelným a působivým úspěchem. To by nebylo možné bez odhodlání, důvěry a podpory ze strany vás, vašeho týmu a města Havířov ve spolupráci s WTT. Hluboce si ceníme tvrdé práce a obětavosti každého jednotlivce, který přispěl k úspěchu celé akce.“

Oba čelní představitelé WTT vrovněž yjádřili naději, že se v České republice i v budoucnu budou konat podobné turnaje, které budou svojí úrovní ozdobou celého světového okruhu.

Zprávu ve PDF formátu najdete ZDE